Muzičko ćoše - vaše muzičko stvaralaštvo

  1. Можда грешим, али мислим да је Gretsch у питању.

  2. OBRISANO

  3. Evo ljudi, my latest pesma. Nije gotova ni muzički li lirički, imam planova za još dorade, ali ovako nešto je ideja. Pa ostavite koment kakva vam je.

    http://www.youtube.com/watch?v=qU9Sja8yM9c

  4. Ово снимих данас. Укључите HD за нормалан звук.

    http://www.youtube.com/watch?v=5mipXNInZgw

  5. To si sa bendom snimio ili? :)
    Dobro je btw.

  6. @IgorMišković,

    Bio sam prvi ostavio post pohvale za Moravac, pa kad sam vidio da nemaš nijednu definiciju niti neku drugu aktivnost na sajtu, obrisao sam ga zaključivši da si se registrovao samo zbog ove teme i promocije svog benda. Bilo bi lijepo da, sad kad si dobrodošao, tu i tamo nešto i da napišeš; ako ti bude išlo bar upola kao sviranje biće pozitivnih reakcija... Za kraj ću ponoviti konstataciju iz obrisanog posta: definitivno je ovo najzanimljivija džez obrada "Moravca" koju sam ikad čuo.

  7. To si sa bendom snimio ili? :)
    Dobro je btw.

    Сам, бре. :) Окле ми бенд у ова кризна времена?

  8. Sviras bubnjeve? :)

  9. Sviras bubnjeve? :)

    Не, бубњеви су вештачки, али ми је драго да коначно звуче скоро као прави. :) Мада, да имам бубњеве, не би ми био проблем ово да одсвирам, знам елементарне ритмове да содсвирам, а ритам је овде најпростији могући 4/4.

  10. Da bre, zvuci super. :)
    U kom si programu radio?

  11. Cubase VST. Бубњеви нису они дифолтни из програма, већ сам их посебно скидао и убацио. Машина се зове XLN Addictive Drums.

  12. Džimi, zreo si za bend.

  13. svidja mi se
    narocito od 2:25

  14. Много треба да се улаже у бенд. Сећам се, кад сам свирао раније са својом екипом, били смо просечан бенд, а доста времена улагали у пробе и тако то. Да би бенд био врхунски, морају се одвојити бар два цела дана у току недеље за пробе.

    А кад бих правио бенд, прво бих тражио неког доброг соло гитаристу и певача. Наравно, певач је увек највећи проблем.

  15. Jebo si mu kevu...

    EDIT: A u related "Thomas and friends" ahahahahahahh ;D

  16. Ахаха! :) Да, бре. Тек сад изваљујем. :))

  17. Dzimi , ovo jebe kevu i opasno izlazi u susret Bad Dispositionu .
    Bioshocker

    PS. Nemoj da zaboravis da me odbanujes :D

    EDIT: De si ovo snimao ako mozes da objasnis nama , ruralnom stanovnistu ?
    EDIT2: Mislim na video .

  18. Излазак воза из Будимпеште. Благодарим на комплименти. :)

  19. Jos pitanja ... jel si gitaru snimio preko Guitar Riga il nekog zajebanog programa , ili mikrofon i pojacalo ili nesto trece ?

  20. Гитару у процесор, па из процесора у претпојачало (користио сам микрофонско, исти курац), пошто претпојачало има лампу, па даје пунији звук, а из претпојачала у комп. Једино је она терца на другој гитари снимана тако што сам озвучавао појачало микрофоном, ни сам немам појма зашто сам то радио.

    А снимано у Cubase VST.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.