Prijava

Taj latino stejdz je bas bio fensi muhito keva jbt na exitu godinama. Jedan od must have stageova

Uvek smo to imali zasto da se nadjemo i izblejimo, a uvek je bio na ruti reage-main-dance arena

Okaci lili alen fak u pls

Nama ni iz dzepa ni u dzep. Smarace on i iz Darfura ovde.

Al lepo si rekao erudicija ti je jako nepouzdana, s onim bežanjem od kviza.

I ovo

boli me jedna žena po celom telu

E to je za mene parada kućnog nasilja

Danas smo naučili zašto treba ukućanima kriti rakiju.

To je ljubav. Rastu židovi njene pice, kao u strašnom snu. Čemu moji reno talismani: bavljenje književnošcu, nepouzdana erekcija, vedrina prijateljstva, galerije biblioteke, obične stvari, navike, čudna ljubav moje majke, ratničke semeni predaka, bezvremena noć, ukus snega? Biti sa tobom ili biti te tobom, sad je mera moga vremena. To je, već znam, ljubav: svemir i olakšanje kad čujem tvoj oglas, češkanje i sećanje, užas iživljavanja u budućnosti. To je ljubavnica sa svojim mitiserima, sa svojim nepotrebnim malim vradžbinama. Ime jedne žene me odaje. Boli me jedan oženjeni svuda po telu.

Malo sam ti pomogao. Xd

Sad još fali da hemijskom bojim zube na fotki iz novina, i zvanični sam se vratio 30god unazad. :)

Cekaj bre melk jesi li joj ti pismo poslao ili elektronski pitao, ili uzivo

E nećeš verovati ali svojevremeno sam čak stvarno slao pisma, prava, namirisana. To su bila vremena moj voljeni Zapato.

Кад је био новак кренуло честитање преко вибера, група итд. И стиже ми нот за поруку од неузвраћене љубави, три срца у поруци. Мени срце почело да прескаче, кез од ува до ува. Кад оно порука у једној од тих група, не мени лично, нисам сконто одма.
Ех.

Kakav način da ti započne godina

Ja sam jednom napisao pismo ribi da joj kažem da mi se dopada, jedan od najglupljih poteza ikada sa ove distance.
Nubina što bi reko Cara.