Prijava

posreci se nekome, al nije to nesto na sta mozes da racunas.

najbolje su prosli ovi sto prave graficke, i specijalizovan hardver za majnovanje, softver za pomoc, finansijske isluge itd. ko oni sto u zlatnoj groznici prodavali lopate i farmerke i pozajmljivali novac.

А и то, ликови ставе типа 100, 200, 1000 евра и као - Еиј бате, сад ћу да будем милионер, тако је и БТЦ вредео 10 долара па сад вреди 40К.

Uskoro ce i to sa grafama da splasne kad eth 2.0 predje complet na proof of stake ostace prenebitni coini da se majnuju, osim mozda kadene

JOVOROVOJ
JOVO--OVOJ
JOV------VOJ
JO---------OJ
J-------------J
--- JOVOR---
--- ROVOJ---
R------------R
RO--------OR
ROV-----VOR
ROVO-OVOR
ROVOJOVOR

Rio de Janeiro Wants to Become Brazil’s Cryptocurrency Capital
Brazil’s second-biggest city to spend 1% of reserves on crypto

kao sto rekoh, samo polako

Zabole me kurac i za kripto umobolništvo kao i ovo novo sa NFT-jevima, previše mi je to apstraktno za moj glatki mozak. Jedino mi nije jasno kako se neko osim AMDa i nvidie ne uključi u prodaju grafičkih karata. Da li je baš toliki monopol jebemu sve, što ne ulete neki Kinezi, Korejci, Japanci nešto, tek onako malo da uzjebu situaciju i da talasaju, da prodaju top grafičke po tipa 50% nižim cenama od ovih, ubili bi se od para.

ma dobro ovo sa NFT je bas teska psihoza neas ti tu sta u kriptu generalno ne postoji logika sto se toga cena tice

ja sam kao neki programer pa mi je ovo sve donekle blisko i kapiram, ofc nisam zaludjenik iako je to def tehnologija buducnosti tu samo da uzmemo pare jel tako tako je

Kroz 5 godina 16 od svoja 24 sata šira populacija će provoditi zatvorena u kući povezana u mete i ostale virtuelne realnosti. Tako obilazeći sajber prostor, kupujući patike u virtuelnoj prodavnici u kojoj pored njih bleje renderovani Snup Dog i Aca Lukas koji pokušavaju da završe nešto sa deep weba, trošiće svoj kripto po izboru i peggovati svaki plaćen proizvod za NFT koji će potom automatizovanim procesom autorizovati izručivanje paketa dronom direkt iz Amazon skladišta

buy the sandboxxxx