Prijava

Treba napravimo esports tim vukajlija banjo da bude kapiten da idemo da osvojimo TI

Boh da bude trener/selektor

Sad se verovatno pitate kako kad nema dve dote u zivotu, pa nebitno, ni najveci svetski treneri u fudbalu nisu bili vrhunski igraci xd

Ja se derem Banji tece krv brisemo ga kacino na infuzije Papet i Armin se uplasili stide se u cosku itd

haha, zatim kasno otkrivamo da su se armin i zhajk u tajnosti kladili protiv nase ekipe, arminu odsecamo ono malo prstiju sto mu je ostalo zhajku biva oprosteno

Samo umjereno braco, mislim ko sam ja da vas savjetujem ali nemoj puno da se lozite i gomilate ogromnu neku lovu da ne bi bilo kuku majko kasnije

Moj bliskoistočni brate, ja sam domaćin, kućevan čovek i ne verujem baš previše u pare bez motike. Ali treba ih ulagati u nešto, u okvirima mogućnosti. Neko u nekretnine, neko na Čelzi u gostima, neko u kripto. Svaki od nas ima svoju teoriju oćelse to isplatiti ili neće. Naravno, treba se kockati samo s parama koje si možeš priuštiti izgubiti. Šeš ili beš priče su samo priče i obično završe suicidom, ako budu istinite.

Dakle, sve dok me veseli i sve dok mogu poplaćati režije, stan i povremeno se iskurčiti s nekim putovanjem ili slično, a da ostane koji dinar na računu, ja sretan.

Naravno, treba se kockati samo s parama koje si možeš priuštiti izgubiti

Upravo

Jutro, braćo u kriptu

https://imgflip.com/i/6tw0i7

Kakvo je vama buđenje bilo?

Dok se vi jebete sa kriptom, Desimir uveliko ima biznis sa dijamantima i zlatom

Ko vam je kriv sto ste sirotinja

Радјард Куплунг
Monero će da se primi, kupujte monero i zapamtite ovaj post pičke

pre 4 godine

Menjam kripto za motiku.

drago mi je da se sada grafičke na kilu prodaju jer je propalo majnanje.
mislim, nije da ću kupiti jer sirotinja sam ali eto.

Potop. Kameni kapiram ispratio si sta se desilo, nadam se da imas stop-limit :(

Okinulo mi se 10 stop loss ordera u tipa 2 minuta.

Scousere kad si izasao sa koznog?

ajd pa da igras konacno witchera na high xd

sad ko ima para da uleti... :)
mada padaće još, al mislim da je dno blizu