Prijava

cek jovo pratis kripto?

a ono... pomalo...
mislim teško je da o tome baš ništa ne znaš

Mislim imas, trejdujes?

Podrazumeva se da znas nesto kripto postoji vise od 10god batke

imao sam nešto u nekom trenutku, sad sam švorc i u kriptu, i u fiat-u :D

zato kažem, ko trenutno ima love, s obzirom da su cijene blizu minimuma četvorogodišnjeg, ne bi bilo loše nešto da uleti, al ja trentuno nemam jbga... radio do juna... imao nešto malo love, sad od danas do sutra dok ne nađem neku šljaku opet

Oho ho poranio Bozic...

Dca sad narednih par dana uz casu dobrog pica

Au brt :( Didnt si det kaming

Inace delimicno si u pravu, cene su all time low u poslednjih nekoliko godina a opet recesija, rekordna inflacija u americi, rat u ukrajni - moze ovo jos dole

Autore papet da li se slazete da Jovo okaci svoju USDT Ili drugu adresu da doniramo

ja kontam 10.000 - 15.000 je dno... teško da će ispod toga
Mislim ako bi išlo ispod 10.000 to bi onda se već postavilo pitanje da li je to normalni minimum, ili je definitivni krah... tu se onda oporavak uopšte dovodi u pitanje.
Kontam da bi tad mnogi whale-ovi se uspaničili, jer je ipak prenisko...

Nije dotle došlo. Ja sam samo rekao da nemam trenutno za ulaganje neko, ali ne treba da mi ljudi šalju pare.

Ulaganje u kripto je luksuz, nije potreba.
Mislim ako bi i htio sad to da radim, možda bi od stare posudio nešto sitno, ili čak njoj preporučio da sama uloži koliko može. Ne bi sigurno tražio od drugih.

Zamolio bih modove da promene ime teme u "jovina stara kriptotrejder" ako uspe da je nagovori da ulozi

Abhaha

Jovo ne uvlaci staru majku u ovo bog s tobom i andjeli bozji

Ja sam to rekao u čisto hipotetičkom smislu. Svakako nemam sad namjeru ulaziti.

Majka el mozes da ulozis 200 maraka u Bitcoin?

A?

svedno će se sroza još... još nije vrijeme :D

Svako ima te fetise svoje,
Mogu neki sad da se nabroje,
Ejdus ima fetis na bitchute,
Jovina stara na kripto valute