Prijava

Čekam da krenu generički odgovori. Izaberi:

1. Nikad sve testise u isti ceker
2. Ne bi o brojkama xexexe
3. Ne vozim auto starije od 5 godina

U mom slučaju i nisu neke cifre jer sam pička malena i ne trejdujem nego se vodim nekom uvrnutom logikom pri izboru šta ću kupiti i hodlati.

Ipak niko konkretan odgovor... Forumujemo sa milijunašima izgl...

Auto je muškog roda
Avto je srednjeg.

Pravo da ti kažem, zaboli me kurac

Ipak niko konkretan odgovor... Forumujemo sa milijunašima izgl...

Kakve cifre Šmo jbt

Ljudi koji barataju s masnim ciframa ne obitavaju po šaljivim forumima

Koliko net wortha cuvate u kriptovaltama, trejderi

Slabo trejdujem, ugl vise hodlam. Imao sam par lepih trejdova sad u bear marketu, cak sam kacio sliku ovde kao primer.

Sta da ti recem sto se tice iznosa, ja konkretno godinama svaki ali svaki mesec od plate ulazem i radim DCA, naravno da nije milijunaski iznos ali nije ni zanemarljivo, plus sto je bilo meseci kada sam mimo regularnih ulaganja imao izlete u stvari tipa PulseX, Pulsechain koji tek treba da budu live i da mi se vrati kinta, gde su presale u koje sam isto cesto uletao, ubacivao sam kintu u ove neke rebase projekte tipa titano itd, bog sveti vise ne zna

Sta je ovo tema o Doti sta pricate to

sad kad gledam u pravu si cek da editujem

Slabo trejdujem, ugl vise hodlam. Imao sam par lepih trejdova sad u bear marketu, cak sam kacio sliku ovde kao primer.

Sta da ti recem sto se tice iznosa, ja konkretno godinama svaki ali svaki mesec od plate ulazem i radim DCA, naravno da nije milijunaski iznos ali nije ni zanemarljivo, plus sto je bilo meseci kada sam mimo regularnih ulaganja imao izlete u stvari tipa PulseX, Pulsechain koji tek treba da budu live i da mi se vrati kinta, gde su presale u koje sam isto cesto uletao, ubacivao sam kintu u ove neke rebase projekte tipa titano itd, odem safe lane nafarmam radijaciju krenem gank godline kucaju gg u 20-om minutu bog sveti vise ne zna koliko partija sam dobio sig sig

Procitao sam negde da je igrao 17 dana tipa dok mu nije krenula krv na nos kolabirao itd

Nigde tačka nigde zarez sve u jednom usplahirenom dahu se čita

igrao 17 dana tipa dok mu nije krenula krv na nos kolabirao itd

hahhahahahahh

ahahahhaaaaaaaaaaa ovo mogu citam ceo dan malo grudi bole gubim dah ali sve ok <3

Al igra jos, zadnja partija pre 11 sati

A dobar mu winrejt jebem ga u usta, stvarno je najbolji igrač u cg sig

Da izvine zap ali on je samo doktor sto leci ljude

Malo mu je opao winrate posto mu ja igram sad ponekad, prelazim mu cavern da nabija levele ha, ha, ha