Maestro kriptotrejder

  1. Srećan januar treći svima u crvenom

  2. Vi se i dalje palite na ovu piramidalnu prevaru?

  3. e batke bata sale ajd ne seri pozdrav druze

  4. Da citiram sam sebe, s obzirom na današnje kretanje cijene:

    Ja imam neki šmek da će nakon što se odobri ETF za bitkoin u januru doći do pada cijene. Možda ne odmah, ali nedugo nakon. To tvrdim na osnovu principa "Buy the rumor, sell the news".

  5. Put your money where your mouth is

  6. Ja imam neki šmek da će nešto dozlaboga volatilno doživjeti pad cijene. Možda ne odmah, ali nedugo nakon. To tvrdim jer nisam dovoljno voljen u pubertetu, a ni poslije.

  7. sve je ovo vec vidjeno, trziste se na slican nacin ponasa stotinama godina, bitno je da je etf odobren, ove godine ide halving, TU D MUN

  8. trifo ganjas li kakve airdropove, osim sto ganjas zenske po zurkama?

  9. Ma jok brt gledam da sam što manje involved, više sam ti u fazonu nek bot trejda a ja mu puštam rezerve kad padne tržište i tjt

  10. Poslednji airdrop sam primio pre 2 godine i to slučajno za neki Doge Token sa Stellarovog Lobstra, ne fermam ja to toliko

  11. El uzo ko ovde kakve pare al da nije na nivou 'e mogo sam majke mi' i 'ima jedan tamo brat sto je uzo porsea'

  12. 'e mogo sam majke mi'

    Eeee da me nije celt odvratio od dizanja kredita da longujem sa 100x sada gde bi nama kraja bilo sada

  13. Poslednji airdrop sam primio pre 2 godine i to slučajno za neki Doge Token sa Stellarovog Lobstra, ne fermam ja to toliko

    Aha ja reko aktivan si sto se toga tice, ja farmam vec 2 god sve sto izadje, budu nekad dobre nagrade oko 1000-2000$ a nekad kao neki dan sto je bio free airdrop WEN tokena od 100$, ugl par minuta posla po airdropu a isplati se.

  14. Farmanje lol

    Vrv kad spojis dva kucista pa istripujes da imas fArMu onda majningujes neke nebitne nove koine od koih nema suva

    L E B A
    E
    B
    A

  15. Airdrop Farming refers to the set of actions users undertake to boost the number of tokens they get from a retroactive airdrop. In simple terms, it's a way for users to try and get more tokens by working around the rules

    evo jovo

    Vidi na netu tipa layer zero farming airdrop pa ce ti biti jasnije. Disklejmer, za ovaj airdrop je kasno to je samo primer jer je mozda i najpopularniji.

  16. uh caro nemoj vise

  17. Kakva je trenutno potrebna aparatura u eurima i koliko ulaznih kw kradene struje je potrebno da bi recimo imao mesecnu zaradu od 5-10k eur, bez da racunas ulaganja u masineriju. Recimo da je ovo dovoljno za relativno lagodan lajf na balkanu

    I dal se uopste vise ovo isplati ako nemas free energy

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.