Prijava

Srecan pulsechain/pulsex main net svima koji slave pa i meni

Sinoć iz sprdnje kupio Pepea lol, dobar pump n dump nema šta

Ako si uzeo sinoc imas +17% ja bih prodao sve i izasao non finansl advajs, gotov je hajp oko Pepea, izlistan je na binance, sad mozes samo biti exit liquidity, ja sam odavno prodao sve.

Stigle odlicne vesti za XRP, neko je ovde bese pricao da ima masu XRP, congrats

Pozdrav, diamond hands ljudi

ne znam jesam li pomenuo nekad, pošto stičem utisak da je ova tema postoji kao neka parodija na mene ili provokacija meni, ali sve što imam u svom vlasništvu zaradjeno je od kripta, i hvala satošiju a opet hvala i vitaliku za smart contracte što su mi omogućili da zaradim

Nek su ti hairli maestro i pametno s njima

Hvala Bredu Garlinghausu ako ćemo već da odajemo počasti

nisam znao ni ko je otvorio temu sad vidim

Jesi ti tamo Dejan/Makelele?

xaxa

inace ja verujem da je maestro zaradio ozb kes od kripta jer je pisao u grupi tamo da je izgubio nekoliko eth-a itd a to nije sigurno sve sto je imao

@papet master jel se kupuju stanovi po ns

Djeste kripto milioneri srecna solana svima koji slave

Mene iznenadio AVAX

AVAX je sad postao glavni chain za gaming, ili je bar sustigao Solanu nisam siguran

Havijer Solana likes this

Nolberto Solano dislikes this

Od Solane do Nirvane

Ja imam neki šmek da će nakon što se odobri ETF za bitkoin u januru doći do pada cijene. Možda ne odmah, ali nedugo nakon. To tvrdim na osnovu principa "Buy the rumor, sell the news".
Takođe, smatram da je cijena prenaduvana za ovaj dio ciklusa, što bi bio dodatni razlog za pad.

Inače dugoročna prognoza je optimistična:

jesen 2024. $70.000 (izjednačen stari all time high)
jesen 2025. $140.000 (maksimum ciklusa)
jesen 2026. $35.000 (minimum nakon crash-a)

I ja tako nesto kontam jovo, cekam da odobre AKO odobre pa da uzmem mastan profit, ako se i zeznem i nastavi da ide gore dokupicu po visoj ceni ali mislim da mora da usledi ozbiljno hladnjenje trzista, bukv su ljudi poceli da uzimaju meleone na meme coine opet, to je siguran znak da je kraj blizu. Sad nije moguce frljati se tacnim ciframa ali ono BTC ide do milion je za debile, 100-150k je kapiram matematicki i logicki realno