Prijava

Koliko ti skauze skidas u kesovini daj malo nalozi narod

Vidi na netu tipa layer zero farming airdrop pa ce ti biti jasnije. Disklejmer, za ovaj airdrop je kasno to je samo primer jer je mozda i najpopularniji.

Okej jasno... mada djeluje komplikovano...

Hoće neko da se iskupimo i napravio scam od par stotina hiljada dolara pa izdelimo

Ja sam svojevremeno imao ideju da napravimo NFT, koji bi se zvao "Zjale" , tj. napraviš kolekciju od ne znam 1000 različitih zjala sa nekim varijacijama, i to lijepo prodajemo. Svaka zjala bude tipa neka sličica neke karakondžule...
To ako bi nam uspijelo, bio bi prvi slučaj da neko BUKVALNO zaradi od prodaje zjala.

Dobra ideja jovure, predlazem da napravimo zjale i pustimo mejmunima da farmaju preko vauduhopada. Oko profita cemo lako.

Neka drugi farmaju za nas zasto da mi trosimo nase resurse

I onda kupite jedan kabrioletcic i pravac
S P A
P
A

1. Napraviš nft ciglI
2. Nazoveš kolekciju OŠ KUPIT CIGLU
3. Profit

Dobar koncept, to bi islo ko halva stim da zjale moraju biti kvalitetne. Za pocetak je ok da kupimo sami od sebe neku kolicinu ali sa razlicitih akaunta, da krene stvar.

Kad prodas za prvo milionce posle te vise niko ne pita kako, koliko i kad si farmovo sa vazduhopada

Ja sam za skem, ali imam samo dualkor i 3gb rama ddr2

Proslo je vreme podrumarenja, rekovanja i besplatne struje bukv dinosaurus postalo

Bukv danas mozes kalkulatorom da farmujes jer je sad period padanja sa neba bukv

utorent je majnao sa tuđih uređaja i onda su dobili popički jer nisu dobro sakrili majner.

Srećno vam ovo bogougodno jutro

lijepo je biti milijunas ovoga jutra

https://i.postimg.cc/CxTXPF1t/portfolio.png

ovo je sa coinmarketcap-a, samo od kad pratim deo portfolia preko tog sajta

kad krenu altovi gg, ja i papet krecemo da gradimo stanove po NS, za vukajlijase 10% popusta (ne za sve)

imas li life changing kripto ili ok, fine pare sad?

Deluje kao true momenat da se proda nekretnina i ulozi

S V E
V
E

Čitao sam o nekom bratu ameru koji je maksao osam kartica i sve utrpao u bitkojn pred par meseci. Sad ga sitnozubi slave.

ne znam celt sta je za tebe life changing kripto, za mene nije ni milion kakav sam xd Ako u ovom bullu svi coini odu na novi ATH bice lajf cejndzing

caro samo bi lud covek sad kupovao, ja sam kupovao konstantno kad su cene bile -90% od 2022 na ovamo

Taj kripto najveca ubleha sto se tice dohotka, imam osjecaj da ga ti kriptotrejderi tretiraju kao kocku. Znam u gradu tri lika sto su digli neke pare na kriptu kupili stanove auta i to, ostali samo vrte neke pare a niko da kupi ni ajfon od te love