Prijava

gde su te prosute materice sada?

Bukv na svakom cosku, kacili su ti ljudi ovde linkove i linkove, u prvih par nedelja vakcinacije Triforce sam je izbacio sigurno 100+ linkova o ljudima koji su najebali (ne QAnonovih), poslije su ti slali citave grupe gde hiljade ljudi pricaju o iskustvima i kace dokaze, i ljudi sa Vukajlije prepricavali iskustva iz rl, cak je i sam CDC priznao da krije podatke zbog "fear of misinterpretation"

Razumijem da niko ne voli da ispadne hotul i noobina, al ovo retroaktivno branjenje gomile govana i glumljenje neupucenosti je preozbiljan krindz, imajte malo dostojanstva

Spilled uteri lie on every corner

Curva parabolica
Tamburello
Eau Rouge

Istina, preskacem prosute materice po ulici dok idem u prodavnicu, pametnom dosta

Hahahahahahahahahahhahahahaha koja komedija u tri čina. Mister no, ne znam šta da ti kažem.
>Abramovich ima 15-20 milijardi
>Zalaže za mir, čak nije ni protiv Putina, nego je u gasu "rat je sranje"
>Otrovan nakon 10 dana

FSB NE RADI NIŠTA TI SI TEORETIČAR ZAVERA DEBILU JEDAN FSB JE KURAC. HRABRI UKRAJINCI MOLOTOVLJEVIM KOKTELIMA I PRESMEŠNOM VOJSKOM ODBIJAJU NAPADE TREĆE NAJMOĆNIJE SILE

Prosuta materica

Ležeći policajac za pešake

Istina, preskacem prosute materice po ulici dok idem u prodavnicu

Post omnes anguli uterus maximus

HRABRI UKRAJINCI MOLOTOVLJEVIM KOKTELIMA I PRESMEŠNOM VOJSKOM ODBIJAJU NAPADE TREĆE NAJMOĆNIJE SILE

A Rusi im jedu pse, ne zaboravi taj dio

Unus uterus, nullus uterus

Dok je penis bonus, pax je in domus. Bez obzira na uterus.

Eh da je tu Cara, ona je dosta o uterusima znala

Idem ja do prodavnice da kupim domaće poludisperzije, kad tamo mali ker. Priđem mu ja, a on, noob, krene da laje ko neki hotul, vidi mu se na očima da 'oće da grize. Krenem ti ja trčat, i okliznem se na prosutu matericu, valjda od fajzera nastalu, pa se skršim. Tada dođe jedan dingospov i kaže keru: "Bože dragi, pusti g-dina na miru." i ker je otišao. Tada je iz džepa izvadio mobitel, pozvao nekoga i rekao: "Dragi doktore, šaljite hitnu pomoć na adresu... ovde negde kod Lipolista." Pomogao mi je da ustanem, iako nisam mogao stajati dugo, i rekao: "Eto vidite, dragi g-dine, šta vakcina čini dobrim ljudima."

Hahaha dobro ti je ovo mesni

mali mujaga malo zajebava posten svet ovde