Prijava

Hahahaha kolko jak momenat ovo sa sveskom i cigarom

i arogantno podsmehivanje svemu što je plod zdrave logike i proverljivih podataka su zaista uzeli maha i prete da postanu ozbiljan društveni problem

Sine moj, zar ne vidiš i sebe u ovoj jednačini?
Pa jel se sećaš onoga vakcine rade i samo da se vakcinišemo i završavamo sa epidemijom? Pa kad bi vam neko rekao, e ljudi ipak umiru i opet je previše bolesnih u bolnicama ti i tebi slični bi ste odmah odgovarali: "Jel si ti naučnik?"
A bilo je ljudi koji su davali proverljive podatke a pogotovu nakon zvaničnih izveštaja Fajzera. Ali ovako je lakše.

Nisam se ja smejao postavljanju pitanja ejduse, smejao sam se lakoci kojom ste ti i slicni zakljucivali da iza vakcina stoji neka zavera po pitanju ljudskog zdravlja, gde su te prosute materice sada?

AHHAAHHAHAHAHAHAHAH vidi ove mentole što veruju da FSB ne može da završi ovo sranje za 10 minuta. AAAAAA TEORIJA ZAVERE TAJNE SLUŽBE.
Hajmo dva scenarija:

A) Putin se savetovao sa FSB-om još od 2012 kad je pala lažna vlada. Čekali pravi momenat, 10 godina agenti bili na teretnu po Ukrajni. Prošli 20-30 mogućih scenarija ratnog sukoba. Odradili sve pripreme pred rat, pratili Zelinskog od kad je postao predsednik, plus njegovu porodicu, plus njegove prijatelje i njegove proodice. Spremili se za scenario da ceo NATO da najnovije oružje Ukrajni i svu logističku podršku.

B) Putin jedno jutro ustao i rekao mogao bih da ratujem što da ne eci peci pec Ukrajna

Šta mislite da rade tajne službe majke vam? Da drkaju kurac u kancelariji i bodyguard su predsednika? I to je to kao xD E i da, ovih par ruskih milijardera i politčkih protivnika(Koji imaju najbolje obezbedjenje na svetu koje može da se priušti, logično) Koji su PAZI SAD samo govorili protiv rata. Znači hteli mir. Su se slučajno otrovali, sigurno ih nije FSB podsetio da ne lete previše. Ma neeee. Sub iq 70 pričica

Pa to je dokazano. Eno ti prvi deo Fajzerovih izveštaja o testiranju i učinkovitosti a i neželjenim efektima. I to je ono što je zvanično. Da ne pričamo o nuspojavama koje ove vakcine mogu da izazovu a koje običan čovek nije mogao da pročita i vidi... A imaš i to dostupno.
Spisak je toliko veliki da ja mislim da hvata ceo medicinski bukvar bolesti od A do Š.
Ja sam rekao kao i većina ljudi da treba da prođe barem 3- 5 godina dok se ne potvrdi bezopasnost + učinkovitost i dok ne budu završena sva istraživanja.
Ako ti neko daje neko medicinsko sredstvo koje ne pomaže iz 4 puta, a trebalo je nakon prvog uzimanja + izaziva najveći broj nuspojava i preminulih - to je poprilično zabrinjavajuće. Možda je tebi to u redu jel su tako rekli "stručnjaci" ali meni nije.
Takođe, iz Fajzerovih dokumenata i izveštaja se vidi da po svim parametrima oni apsolutno nikada ne bi dobili pravu dozvolu za masovnu ljudsku upotrebu.
Ogroman broj ozbiljnih posledica i smrti + neučinkovitost.
Onih famoznih 95 posto što su se reklamirali se odnosi na relativni rizik. Smanjenje apsolutnog rizika je samo 8 posto. E sada, da li bi ti primio da su ti to rekli na početku i da si imao prave informacije.
Siguran sam da ne bi. Ali je problem što mnogo ljudi nije raspolagalo pravim informacijama.

Jel te jebo Fajzer

Ja iskreno mislim da je Putin, došavši na vlast, rešio da predje u totalnu legalu, raspustio kgb i ostale (kako god su se zvali) i krenuo da radi sve po propisima. Ovih tristotinak hiljada agenata otišlo u stepe da gaje kupus i pecaju, zahvalni jer više ne moraju da se cimaju oko bilo čega.

moram da napomenem da je mesni narezak pederčina

Jel te jebo Fajzer

Nevaljalko jedan.

smršaj koju kilu, napusti čekaonicu, dobij par hromosoma pa da ih imaš 46, pa tek onda optužuj druge ljude da su pederi, ne vidjevši sebe, dobri moj vuče.

da li znaš šta je hromozom

AHHAAHHAHAHAHAHAHAH vidi ove mentole što veruju da FSB ne može da završi ovo sranje za 10 minuta. AAAAAA TEORIJA ZAVERE TAJNE SLUŽBE.
Hajmo dva scenarija:

LOL evo ga tačno klasičan neargument "ti si naivan što nisi odma pojeo ko pas s maslom ono što sam rekao bez ikakvog dokaza, i ne msiliš svojom glavom, jer ne misliš isto kao i ja"

Znači nikakav dokaz nisi dao sem tvojih buncanja, niko ti ne veruje i niko i nema neki poseban razlog da ti veruje.
Đelem đelem,
u usta ti se serem.

moram da napomenem da je mesni narezak pederčina

što se mora, nije teško

AAAAAA TEORIJA ZAVERE TAJNE SLUŽBE

FSB - Mes Que Una Servicio Secreto