Prijava

Da je, možda bi zaradio zrnce respekta. No otkad se trodnevna operacija protegla na trocifreni broj, nešto je utihnuo.

ne da se kaizenu da ga restartuje.

Nek se nakači na moj nalog, i kurta ima šifru. Samo da mi ne turi ono retardirano Z

Čiča Morada, puna mu je sperme brada.

Nešto ste mi izgubili interesovanje za ovo.

Vrv bi isto tako posle 3 meseca smorila tema i '39. da postojo internet

Niko od medija nije objavio da su streljali placenike iz UK i Maroka, evo vec cetvrti dan otkad je to bilo

Pa to je Berić rekao na svom kanalu, skroz nepotvrdjena priča.

Prozapadni mediji rade izvanredan posao, upucavajući sami sebe i u levu i u desnu nogu. Gotovo nikakvi izveštaji koji im ne idu na ruku, ništa o protestima poljoprivrednika širom sveta, njihovom nasilnom suzbijanju, ništa o tome koliko se ljudi ispišavaju po ukrajinskim midžetima jer se u jeku stradavanja slikaju za vog itd. Ukrajina dobija, osvaja teritorije, Evropa nikad ujedinjenija i jača, ruska ekonomija pred kolapsom...Ovo naravno može da prodje u tipa Severnoj Koreji, ali ne i tamo gde ljudi imaju net i mogu da pogledaju i drugu stranu priče, ako ne iz radoznalosti, a ono jer svako u životu ima nekog Ćirka ili Trajforsa da mu bombarduje fejsbuk ovim i onim klipovima.

Ali da ginu plaćenici - da, zašto ne. Ne znam baš gde će midži pabirčiti vojsku u narednim mesecima, jer sva je prilika da se smučio i sopstvenom narodu koji želi pre svega mir i kakvu - takvu stabilnost.

Чича Морада информацијама влада.

Запад је реклама, спин и лаж.

ѦҺМѦТ СИЛѦ!

Zelenski je upravo izjavio da planira kontraofanzivu sa PAZI SAD milion vojnika lol

Milion.

хахахахахаха у жјееее па милион војника нема ни кина а не усрана украјина