Prijava

može on i deset miliona "vojnika" poslati, pa nek krenu da šamaraju ruse dok ih oni deru haubicom.

ima zelenski da im naredi da goloruki krenu u juris na ruse.

Neka ih kose rusi, moraju se stetocine pobiti

волео би да гледам русе како разапињу ове нацисте из азова или како се већ зову те групације

Nece stoka da prenosi na TVu u 4k rezoluciji

да нацисти то раде русима некако би мајнд контролисали да је то ок итд итд ал овако...
ех свете свете

https://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=2194696
zelenski ce da pusti ruse da osvoje celu ukrajnu i kad svi budu mislili da je gotovo on ce da napadne i povrati sve

https://liveuamap.com/
padajte granatice,velike i male.trala la
jao sto volim da vidim kad se sve crveni na ovoj mapi.

Rusi pred kolapsom, kaže BBC...

Realno, bolje je da pobede što pre nego da se ovo odugovlači ili eskalira.

Boli me kurac za Ukrajince, ali ne verujem ni u priče o "denacifikaciji".
Jedino će mi biti milo što će onaj Zelenski da snosi odgovornost i sramotu za nacionalnu katastrofu.
Lik je baš odvratna PR kučka.

Aj što svi lažu, nego što ne umeju. Zelenski kaže ofanziva sa MILION vojnika, a najnepismenija osoba planete Dejan Berić kaže da su ukrajinski gubici do sada 250 000 vojnika looool

cini mi se da je dejan rekao 250 hiljada mrtvih i ranjenih ne racunajuci nestale a nestali znaci zatrpani pod zemljom ili pretvoreni u pepeo kojih ima jos pola od toliko.dejan je nepismen kao i svaki drugi srbin.nista on ne odskace od proseka.a nije glup.kad bi prosecan srbin pravio video klipove mogu da zamislim na sta bi to licilo.meni je dejan ok

Ma jebo te Dejan je l znas

Poenta price: morate da lazete i jedni i drugi, to je vid ratovanja isto kao i artiljerija. Al morate da lazete da bude uverljivo.

A tu obe strane fejluju obilato.

Onaj kadirov kaze za neki random grad OČIŠĆENO, a oni 20km od grada.

Po Ukropima samo što nisu do Moksve došli

Poenta price: morate da lazete i jedni i drugi, to je vid ratovanja isto kao i artiljerija. Al morate da lazete da bude uverljivo.

A tu obe strane fejluju obilato.

Onaj kadirov kaze za neki random grad OČIŠĆENO, a oni 20km od grada.

Po Ukropima samo što nisu do Moksve došli

Bravo, isto je bilo i kada je bila korona. Samo tada nije bilo dve strane, nego smo se svi zajedno borili protiv jednog "nevidljivog" neprijatelja i mnogo je teze bilo i videti lazi. To jest nije ih bilo tesko videti ali je bilo tesko prihvatiti da bi neko lagao i manipulisao sa ljudskim zivotima.

Ejdus umesto xhamstera gleda izveštaje iz Ukrajine