Prijava

Chevu znam ja da se kinezi sad tu laktaju u automobilskoj industriji posebno toj elektricnoj ali trebace im jedno 40 godina da me ubjede da valjaju i to opet nece biti dovoljno da me odvoje od evropskih automobila jbg

kako će opnokrilac da napravi vozilo kako treba

haha bas plidu, vec bi imao tri komada kuci da nema carina i ostalih dzidza bidza

Trebaće ti 40 dana. Ako ne sati.

kenjati da nesto tehnicki iz kine u 21 veku nije ok gde je bukv sve iz kine pa i ovo zapadno je budalastina bukv

Kad napravim trejd in nisana za BYD SUV pa se porodično provozam po korzu sa otvorenim šiberom

Da caro ali kontrolu proizvodnog procesa vode evropljani, to sto se nesto proizvodi u kini ne znaci da je dozvolieno da kinez preskoči sigurnosne kontrole kao što može činiti kada je njegova vlastita proizvodnja u pitanju

Ma da, evropljani vode glavnu rec lol

Jel koriste Rusi mozda m2 browing tezak mitraljez kalibra 50.Taj kalibar moze probusi i motor na kola i zidovi probija i to kad pogodi nema spasa.Ima takodje i teski snajperi tog kalibra.Ne koriste vise rusi klasican kalasnjikov vec njegovu poboljsanu varijantu kao sto je AK12.

Rat nema zensko lice :((((

kokainski:

Od početka ruske invazije pre dve godine „poginula 31.000 ukrajinskih vojnika", a da je ruska vojska „izgubila šest puta više", izjavio je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski.

„Nije ubijeno 300.000 ili 150.000 kako laže (Vladimir) Putin… Ali, svejedno, i ovo je veliki gubitak za nas", rekao je Zelenski na konferenciji za novinare 25. februara.

„Prema našim procenama, ubijeno je 180.000 ruskih vojnika, a njeni ukupni nepovratni gubici iznose pola miliona", tvrdi ukrajinski predsednik

Ма хиљаду

da vidis kad im bude rekao da su osvojili ep u fudbalu

Jel bi hteo neko od vas da uzmemo neku strategiju da igramo rat sa Rusijom?Mada neznam koja je tako dobra strategija za takvo nesto.

mozemo zajedno gledati aktuelnosti

Nadam se da niko od vojnika nije zavrsio u vecite muke u paklu i molim se za nastradale vojnike da budu spaseni.To je bas veliki broj sto kaze jedan od autora iznad broj nastradalih

Također autore atomski, nadam se da su ta uboga stvorenja na bilo kojoj strani našla svoj vječni smiraj

Ne znam šta pakao ima da ponudi al znam da nije ništa u poređenju sa mukama koje čekaju upravitelje dronova koji budu živi navatani