Rat u Ukrajini 2022

  1. de bre vi kao da fali ljudi rusima, pa ce da prave globalni konflikt jer se cimaju da salju muslimanske periferije i sibire da ginu po ukrajini. ne fali im ljudi nego oruzja ko sto uvek i bilo sa njima, a to ce kurac dobiju od kima. malo cene oni ljudski zivot i danas.

    kakvi bre severokorejanci u ruskim uniformama, pre ces nato da vidis medju ukrajincima nego to.

  2. Grešiš Celt, nemoš rat večno da forsiraš, ginu muževi braća sinovi, žene majke ispizde bune se, nema težaka da rade zemlju il da rintaju u fabrikama itd. Ruralne delove zaboravi, jer pojavi ti se opet neka Čečenija koja je u fazonu - šalju nas da izginemo jer smo crnci, nemoš to tako, oćemo vlastitu državu na šta imamo istorijsko pravo...Eno ga i u Vijetnamu, polarizuje svet, širi i jača sad taj drugi blok. Opet ćemo u hladni rat po svoj prilici, na jedno tri decenije bar.

  3. Nije lose to, samo da jovori ispeglaju novu granicu dok se jos moze

    Bolje u briksa da idemo neg nasilu u jevropu

  4. Ispeglace mi ova mojq muda

  5. hahahha polako pliduu

  6. Nece ni jovor da je pegla kaze samo ako budu
    P R I M O R A N I
    R
    I
    M
    O
    R
    A
    N
    I

  7. primorani he he, de bre rujani rekli cim se ocepite prvi vas priznajemo

  8. Putler bi lajk ajde s koreance šaljemo na front evo daćemo vam žitarice lol
    Putler živi u devejcnaestom veku, ne zna avtomobil da napravi 100 godina, pametnom dosta.

  9. UžaS i Pomoravlje

  10. Darivao mu lizguzinu

  11. Bolje sto ih ne prave chevu, to bi bilo nepouzdanije od kineskih

  12. hahaha samo golf bajo

  13. Možeš duzmeš golfa guzonju od Plidua…

  14. Moj komša pazario ovaj Build Your Dreams kineza, sasvim solidan auto, rame uz rame sa Kiom ovom novom

  15. Ja i dalje vozin jel si kupio auto jesan a koji nisan hehe

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.