Rijaliti: Izbori 2022

  1. Космајац
    Bomb ostani
    Ima prvenstvo imaju izbori

    Ma pusti ga, ima putera na glavi..

  2. sta hoce onaj vujosevic, aktivirao se da bi promenio nesto jer ovako vise ne moze a ne zna ni sta bi bio ni sta bi radio, nista ne zna.samo treba da znamo da je posten.mrzi korupciju.jok sad nek dodje beki bekic i kaze-e ja moram da preduzmem nesto, nista ne znam o politici, nemam potrebno obrazovanje, iskustvo, ali sam pozitiva stalno nasmejan i posten sam.ma ajde bre terajte se vise u kurac.idemo istim putem ko ukrajna

  3. neka manija izjednacavanja forumskih clanova vlada.cara jednako ovaj onaj jednako onaj.sta je vama jel ste poremecini

  4. Jedini poremeceni si ti, buncas cesto zadnjih par mjeseci, neku krezubu spiku prosipas, otkrivas nam neke mracne zavjere svijeta ovdje s cirkom, tezak si slucaj postao labavi

  5. Labokve, je li ljuto trolovanje trenutno s tobom u sobi?

  6. Pa ne greši mnogo Labo sa ocenom Vujoševića, Beki Bekić odlična paralela.

  7. ide mi na kurac vise ovo trazenje dlake u jajetu opoziciji, te nesposobni su, te ovakvi, te onakvi, te svi su isti kurac palac

    a kakvi su vam vulin, vesic, orlic, martinovic, brnaba, babic, langure i kebare, gasic, palma, toma mona, mame vam ga nabijem, ako vam oni nisu dovoljni da izadjete i glasate za crnog djavola ako treba onda i treba vucko da vas kara i to jos brze, jace, bolje

  8. Neka harizmatična javna ličnost može da posluži kao faktor koji ujedinjuje i okuplja ljude, ali bi morao da ima iza sebe dobar tim ljudi koji se razumeju u svoje oblasti i znaju da završe posao.

    29 ministarstava? Jezivo...

  9. i maja gojkovic, djuka moler, mali, stefanovic, djuric, itd

    mrs na glasanje picke

  10. “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

  11. jes, zelenovic i marinika su zlo, jedno je birati izmedju dva zla, tu i mogu donekle da se slozim s citatom, drugo je kad na jednoj strani imas ocigledno zlo, a na drugoj imas ljude kojima zameras sto su eto izgubili sabac pod nevidjenim pritiskom i pretnjama

  12. Brt, ljuto smatram da je đilas zlo al opet pre ću glasam njeganego ove govnare trenutne
    Poduvajte mi kurac napredne govnarčine na čelu sa vučićem u grkljan bih ga udarao govnojed jedan usrani
    Đilas da puši kurac govnjiv

  13. SNS radi ono što je radio DS, samo su mnogo bolji u tome, i sad neko priča da treba da glasamo DS lajt, da bude bolje. Jbt...
    Treba ih glasati da se ovima utera strah u kosti da mogu da padnu s vlasti ipak, da se ne majmunišu skroz, nego da urade nešto i dobro.
    Ali živeti u iluziji da će nešto da se drastično promeni ako dođe MArinika koja uljudno kaže bakama dobar dan na ulici...nemojte molim vas.

    Nije problem što su govna na vlasti (jeste, ali nije kratkoročni) nego što je sjeban balans moći i imaju je mnogo i previše.

    Ne možete pola veka negativne selekcije da ispravite jednim potezom olovke, jebem vas nenormalne...

  14. Treba šarena skupština da bude 60\40, predsednik isključivo simbolična funkcija a ne gadafi vonabi

  15. Sps rak rana srbije, odstraniti kancer pod hitno

  16. Mnogo ste se razmahali za glasace zemlje koja se u organizacijama za istrazivanje demokratije vodi kao "elektoralna autokratija" (fensi izraz za "imas kao izbore al kurcu ne vrijede"). Mozemo svi da izadjemo i da glasamo, apsolutno nece uticati na rezultat, ni 1%.

    A cak i da nekim cudom izbori budu legitimni, sva ova "opozicija" bukvalno nema ni plan ni program, postoje samo da se Vucic moze pretvarati da nije vec osvojio sve jer su mu i onako svi tu bff, oni bi prvi strahovali od sopstvene pobjede, jer ne bi znali sta da rade s njom.

    Nemojte biti bombasi.

  17. Koji program ima sns? Da nastave da se uzimaju krediti jer je država već 4 godine na rezervi jer jebeno apsolutno ništa ne proizvodimo a da smo većinski vlasnici, milion parazita na državnoj sisi misle da su bogom dani da krckaju državni budžet koji se puni nenormalnim akcizama nametima jebemliga čega sve ne pa aman duvajte ga pederčine

  18. Solidno sam pijan od prepodneva tako da pišem obo što mislim jeste nezgrapno al de me boli kurac pozz

  19. Konsteniran sam ovolikim primitivizmom i zlobom kod plitkog i kamenog.ako podrzavas rusiju onda si teoreticar zavera, mrzis crnce, antivakser itd.
    I vujosevic pravi neke paralele izmedju politike i sporta kao i sapic.a te dve stvari jednu dodirnu tacku nemaju.kaze vukje ja znam mane svog tima ali im dignem samopouzdanje.prica neke gluposti.ko sapic sa golovima i trofejima.i sta sad mi grobari da glasamo za vujketa jer smo grobari ili da glasam za nekog jer je iz sabca kg itd

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.