Rijaliti: Izbori 2022

  1. a da njega bije glas da je huskac.huskao jeste kad je trebalo da se huska, kad su to radili i hrvati.pogle zelenski sta radi kaze do poslednjeg ukrainca,. jos ratuju protiv najvece vojne sile na svetu ili drugom po redu nebitno.zamisli tek to ludilo.da sad se secam ljudi misle ako dodje seselj odma rat.nije do seselja do zapada je.sigurno da niko ovde ne bi opet ratovao protiv nato.pa ni seselj.nema to sanse.i sam je rekao sto puta da nije za rat.mi u svojoj zemlji ne smemo da pisnemo onaj ratni zlocinac dolazi ovde u lov ima valjda i viliu,.pazarci skandiraju ubij srbina.kome se to svidja eto neg glasa za demokrate pa nas jednog dana sigurno nece biti.

  2. Iznedrio najgoreg među njima

  3. Red je da Sabac da premijera, ionako smo svetlosnim godinama od ostatka Srbije. Nis i Piroc se jos batrgaju oko evolucione jaruge koju su Sapcani preskocili negde 1543. godine

    Možda, ali ste opet izglasali SNS.

    Pazi priču: Zelenović koji je izgubio Šabac da pobedi u Srbiji! Ludilo mozga...

    To je spika ispali smo od Fejnorda, ali jebali bi mi Mančester da nam se pao. Važi bre...

  4. Misliš na Labokva ili na Vučića?

  5. Kako je dobro videti te opet, Bombaš :)

  6. vratite nam Caru

    best I can do is bombas

  7. Хоће пребацити следећа влада 30 министара? Тренутно смо на 29

    https://en.wikipedia.org/wiki/Second_cabinet_of_Ana_Brnabi%C4%87

  8. Mali Mujo
    vratite nam Caru

    best I can do is bombas

    Ste videli nekad caru i bombasa na forumu u isto vreme? Šah-mat ateisti.

  9. šta zapravo time želiš reći?

  10. Zanimljiva opservacija. Cara se u predizborno vreme pretvara u Bombaša.

  11. Melk, cara, ejdus, bombass, stratimir, bergass, to su sve zapravo jedna te ista osoba sa teškim šizofrenim cepanjima.
    https://pics.me.me/prying-open-my-third-eye-68195189.png

  12. plot twist: svi na vukajliji su samo jedna ista osoba, osim tebe, koji ovo citas

  13. samo vas je dvojica na sajtu, zbog vas server radi

  14. Objasnilo bi dosta stvari

  15. sabacki cigani za tadica i vujosevica znaci najgora opcija

    Tadic ispusena lula, direktni krivac za povratak u zivot socijalista sklapanjem koalicije sa njima. Po sopstvenom priznanju, demokrata.

    Vujosevic profesionalni sejac mrznje. Po sopstvenom priznanju, komunista.

    Ove razlike im ne smetaju da udruze snage da bi bili trojanski konj u opoziciji i da odvuku glasove. Srecom na izborima osvojice 0.78%.

  16. Tadić samo nastavlja da se bruka. Da se nije vratio u politiku ostao bi lepo upamćen kod većeg dela, čak i ako jeste jedan od tvoraca SNSa

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.