Rijaliti: Izbori 2022

  1. Ja tek sad oko pola 5 završio, ist nisam hteo da čekam red tamo oko 2.

  2. Izađite, nemojte da Vas mrzi. Ako vam treba motivacija, zamislite da ćete prvi kupiti novu igricu ili da tamo Krespo potpisuje autograme. Šta god da sebe naterate.

  3. Sumnjivo mi ovo sto su svi spominjali nekakve listice koje su dobijali sa nepostojecim spiskom stanara, dal moze psihopata da fejkuje veliki br fantomskih glasaca i obezbedi dovoljnu veliku pobedu da moze solo da se izivljava jos 10 god? Stay tuned

    Pa ubediše ljude da više veruju "struci" nego brojkama, podacima i svojim očima. Gde si ti bio ove 2 godine?

  4. Krespo retard, da na primer Klaudio Lopez deli potpise pa da se i motivišem a ovako meh.

  5. Ejduse Dveri ne ulaze u parlament, sry

  6. Ispred sns prostorija privatni auto sa glasackom kutijom na mestu suvozaca video svojim ocima ...

  7. Ajde ne laži budalo

  8. ŠOKANTNO: GLASAČKA KUTIJA NIJE BILA VEZANA (foto video)

  9. Moj prvi dres ikada, Crespo 9

  10. Nisam video te kutije suvozače.

    Al onako vizuelno, video sam svojim očima mnogo ljudi otišlo da glasa. Će si vidimo šta kaže statistika.

  11. E ejduse manje pokusaja ljutog trolovanja i pametovanja vise prekakanja lastisa sa devojcicama

  12. Ma pusti ti statistiku nego da vidimo mi šta kaže Dominion Voting Systems LLC

  13. Poremeceni Antivaksr
    Moj prvi dres ikada, Crespo 9

    Ja sam imao pijačarski Parmalat prejake žute boje. I na prijemnom za srednju školu pomislim da je to pravi izbor autfita.

    Svi me zvali žuti, žućo, kad sam došao kući spalio sam ga.

  14. Najveća izlaznost u zadnji 20 godina, pišaj po krezubima

  15. изашли и мртви из прошлог века

  16. Ako je najveća izlaznost, i Vučko dobije. Onda sve prozivke padaju u vodu i red je da ga proglasimo Imperatorom ili nešto slično.

  17. По мом мишљењу Ћута је најбоља опција

    Добра екипа

    +Зеленовић

  18. Vuce, izbori u Iranu su sledece godine

  19. Јеботе Иран у пичку

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.