Rijaliti: Izbori 2022

  1. Ja sam poterao sve iz kuće ima da glasaju

  2. Mene šokirala keva, otvorio sam joj oči zadnjih godina, da ne veruje u manipulacije. I stalno pričala protiv SNS-a.

    Jutros sva odlučna kaže ide na izbore da glasa za Vučića jbt. Kako li joj je isprao mozak. Frka matorim ljudima da sad menjaju vlast kad je kriza i rat.

    Ušao u glavu sa onim "Mir, stabilnost..."

  3. Ćale reče da jutros bila gužva...što je dobro.
    Pustim penzose da se izdivljaju, pa ću ja oko ručka da odem.

  4. Ako mu se sad ne poljulja vlast, neće nikad.

  5. Sumnjivo mi ovo sto su svi spominjali nekakve listice koje su dobijali sa nepostojecim spiskom stanara, dal moze psihopata da fejkuje veliki br fantomskih glasaca i obezbedi dovoljnu veliku pobedu da moze solo da se izivljava jos 10 god? Stay tuned

  6. Ma ne bi on to šta ti pada na pamet

  7. ако нас укења опозиција ће дојача после овога и онда ће они да нас товаре од следећих избора амин
    миша вацић за преседника

  8. е ја не излазим на изборе ајде шакали нападните ме хехе

  9. vi glasači ste svi majmuni.

  10. vaši glasovi inače baš puno znače, jer se oni uopšte ne kradu, oni što ih zbrajaju se ne potplaćuju.

    samo ćete pizditi kad vam izgube.

  11. ја само не знам ко има времена да размишља о изборима и поразу победи неких људи хахахахахах ја сигурно не

  12. a on ne samo da je majmun, već je gorila.

  13. нисам гледо ове спотове преизборне ал миша има најјачи врв који сам видео
    ПРЕДСЕДНИЧЕ ТРАЖИ ВАС ЂИЛАС
    НЕ МОГУ САД............
    ДА ИДЕМ ДО ЦЕНТРАЛНОГ ЗАТВОРА ХАХАХА

  14. AAAAAAAAXAXAX kakva glava

  15. Hahahahaha a pa trebalo je da ga glasam, mukitza samo ište čašu vode

  16. Je l bilo gužve na biralištima i kod vas?

  17. Bilo, ja bio oko 11 ono gužva tipa 150 ljudi ispred mene, reko ma važi i odem si kući. Posle oko 3 se malo raščistili, al opet sam morao da čekam 20ak minuta tipa.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.