Rijaliti: Izbori 2022

  1. Boško i Miličica u parlamentu garant

  2. Cale mi bio kontrolor na jednom mestu. Vucko pokidao. I Madjari naravno

  3. Mađari jebali u Vranju na prošlim izborima. Mada ja bi tim manjinama dao da vladaju, njih realno boli kurac za sve

  4. Zamisli skupštinu a većinu čine Rumuni, Bugari, Goranci, Mađari....vrh.

  5. KOJI VUCIC KOJA PRICA

  6. Sta bi s ovom temom, niko da prokomentarise ovaj trijumf vucica

  7. 2 jebena miliona ljudi. Da se Dušan Silni kandiduje, dobio bi 500K uvrh glave.

    2 miliona.

  8. Ustani Duki da ja legnem

  9. Ako Vučić u ovome mandatu ne vrati izlaz na barem jedno more, onda stvarno više ništa nema smisla.

  10. Impresivan rezultat, cisto sumnjam da moze da prevari za toliko bas, bilo bi to preozbiljno bahaćenje ekvivalentno javnom krunisanju.

    Ne znam kako je to doživljavano u srbiji ali u regionu (a to mogu da potvrde i izvještavanja medija) niko nije dao promil šanse nekome drugom. Lik je politicka atrakcija na ovim prostorima koja ne moze tek tako da ode jbg ostali politicari s ovih prostora do kurca mu nisu.

  11. Vučko je zvezda balkana, samo za njega se i zna. Skoro niko vani nema pojma ko je predsednik ostalih exYu zemalja.

  12. Stratimir je bio neshvaćeni genije, svaki dan to shvaćam sve više i više

    stratimir | Rio Tinto
    Ma necu ni da se cimam vise, cimas se cimas i onda iz razgovora sa rendom likom preko puta tebe kog znas ceo zivot skapiras da je u esenes i da botuje vec godinama po blicu, kuriru, informeru... 750 hiljada upisanih clanova, znaci svaki 7 je naprednjak sa knjizicom

  13. Žao mi Tadića al kad malo bolje razmislim nek jede govna pička mala

  14. па шта се сад сви чуде ми смо народ који не зна да размишља и нема љутиш наравно вуки силази са власти чим изврши наредбе које добија од шефова овај рат га је мало спасио јер су се западњаци усрали па не маре толико за косово и то. ајде лок ово окрећемо се битнијим стварима
    чекамо санкције раширених руку дај боже да их не буде ал зло никад не спава

  15. Preveliki tim ima iza sebe od arapa do merikanaca koje plaća suvim zlatom da bi išta prepustio slučaju
    A unutar stranke je napravio sistem piramide i sa tim nema omaška al to nije nesto sto je za duge duge staze a kad pukne smrdi bas jako

  16. страто је у праву у објави горе само потражите људе из ваше околине који се цимају за владајућу странку има их пун курац

  17. чим сам видео ђиласа иза оног поноша одма ми је све било јасно хахахаах

  18. sta ste skenjani svi, na parlamentarnim i beogradskim izborima sns-u je uterana pozamasna kurcina, osvojili preko 5% manje nego 2016. na parlamentarnim i 2018. na beogradskim, prosao je njihov zenit, sad sledi stezanje jajca od strane zapada i postepeni kolaps sekte

  19. da vucic nije ovo pogurao na predsednickim izborima, sns bi vec sad kolabirao

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.