Rijaliti: Izbori 2022

  1. Ovo što kaže Sevast je blizu istine
    Krece pad i gasenje polako s tim sto je to nekratak proces

  2. msm teoretski sns nije osvojio apsolutnu vlast na PARLAMENTARNIM izborima, to se nije desilo nijednom od 2012.

  3. Ovo je bilo onako kao kad gasiš cigaru samo csssssssssss

  4. Ne znam sevast, vuciceva srbija nije trn u oku zapadu..

    Onog momenta kad napravi neki korak protivno zadatku koji ima biće koban po njegovu vladavinu. Do sada jako dobro vodi vanjsku politiku srbije, nije popusio nikakav vid sankcija za ovo oko rata sada a to mu je obj najveca kriza s kojom se susreo a koju ce nakon ovih izbora rijesiti laganeze

    Ide blago ali vidno priklanjanje zapadnim interesima, i to ce ga odrzati na vlasti..

  5. Ovo je bilo onako kao kad gasiš cigaru samo csssssssssss

    Da brt ono kao kad blejiš pljuješ na beton lagano šišpu i onda je ugasis onako od pljuvacku csss hah najjaci zvuk

  6. ja sam inace danas cekao preko sat vremena da glasam, moj ortak 3 sata

  7. Da se nisi ti pošutao u onom redu u berlinu haha

  8. Prema ipsosu su SNS i SPS trenutno na 56 od 110 mandata, dakle jedan manje ako uzmu nemaju vecinu, msm verovatno ce i da im zafali uzeti ovu zavetnicu ili nekog tako, ali svejedno pokazatelj kolko su ga poduvali ako im ni sps nije dovoljan nego moraju ove cigane da ubacuju

    poredjenja radi, 2018. je sns sam imao 64 mandata

  9. Znao sam da nece biti nista ni na jednom nivou, ne moze preko noci. U sns taboru kao na sahrani, nisu hepi, vidi se da je mnogim od srblja prekurcilo i otuda uteran kurac u bg, na republici sijaset stranaka, pluralitet. Iznenadio me sps, ne znam na koju foru su razbili ovako. PROLAZI NJIOVO AL SAD CE BITI NAJVECI TEROR, TAKO UVEK BUDE KACE BLIZI KRAJ

  10. nisam, ja sam ko gospodin otisao predvece, inace ovi tvoji iz sandzaka nam skrojili sudbinu, seti se toga kad budes pljuvo vucica sledeci put, svi dosli da ga izglasaju, ne jebu ni ramazan 2%

  11. Iscimao sam se zverski, izasao sam na glasanje sa temperaturom, cekanje 1 sat, osetila se tenzija neka, svi nadrkani bili

  12. katastrofa.ona karakondzula iz zavetnika da osvoji nesto.u sta se to pretvaramo,.

  13. e to labo, to mene brine vise od ovoga, ako je vacic dobio 1% na ovu izlaznost to znaci da u nasoj zemlji zivi bezmalo 40.000 ljudi koji smatraju da bi on bio ok izbor za predsednika republike

  14. A preko 150.000 misli da je milica djurdjevic stamenkovski osoba koja treba da obavlja tu duznost, to su ozbiljni brojevi

  15. ovi tvoji iz sandzaka nam skrojili sudbinu, seti se toga kad budes pljuvo vucica sledeci put

    haha e jesu jebem ih usta, sredio ceste dole, obecao autoput do BGa za 2h i eto glasova.

    Eto koliko zapravo malo treba da pokupis glasove, problem je sto niko dole nije zalazio od prijasnjih politicara, vucko to provalio i kupi glasove sad jbg

  16. Milici zavetnici treba 11 cm tvrde kurčine

  17. Nakalemićemo nešto

  18. ma coveku dovoljno da je vidi samo na slici i ima da zakljuci da je zena monstrum,to je ocigledno,.jednostavno se vidi.sta se ovo desava.brdar citirao valjda nekog naucnika koji tvrdi da sto veci nivo tehnologije covek poseduje to vise gubi na ljudskosti, prave ljudske vrednmosti padaju.ne znam kako moze da se objasni uspeh ovog cudovista.ma msm kad se svet divi zelenskom,.kraj.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.