Prijava

Jednog dana kad se ujedinimo... :) Moram dotad biti u toku :D
Pozdrav iz Republike Srpske.

Mrs mamu ti jebem onu krezavu

Na čijoj strani je Šapić?

Konačno jbt, NESTOR se kandidovao

„Profesor dr Branimir Nestorović-Snaga sabornosti naroda Srbije“

„U koaliciji sa nama su i Novo udruženje penzionera Srbije, na čelu sa penzionisanim pukovnikom Vojske Jugoslavije Aleksandrom Mihailovićem, Društvo srpskih domaćina, Udruženje poljoprivrednika Srbije, Reformistička stranka, Udruženje Nova demokratija-Pokret za Srbiju, Ekološki savez Srbije, Udruženje beskućnika Srbije, kao i predstavnik nacionalne manjine Bela Molnar“, navedeno je u saopštenju.

kada vidi ko čini koaliciju avg srb krene da se smeje.
steta sto nemamo vise beskucnika da poguraju pricu

https://www.danas.rs/vesti/politika/izbori22/nestorovic-nosilac-liste-reformisticke-stranke/

Vitezovi reda zmaja se ogradili od nestora

nestor izdaja

Gde je Proka? Jel živ čovek?

Koliko mi je čudno da gledam opozicionare na nacionalnim frekfencijama haha nerealno

Verovatno ljudi juznije od mladenovca koji nemaju alt medije prvi put vide i cuju pojedince.

Bio je onaj klip gde su novinari isli u fazon ne znam vranje, ivanjicu itd i pitali ljude jel ste culi za aferu krusik, jovanjicu, ljudi u fazonu a jeste sad avion moze da leti svasta

Sinoć gledao ono reč po reč, nije bio smor, osim vrv što orlić smarao đikija za 619 milke. Ali konstantno, svaku moguću priliku koristio da ga potkači bez obzira koja tema trenutno u debati bila

Orlic ometac. Kakav je ono blavor i pogan ljudska.

Razocarao me Obradovic dosta, gledao sam ga u duelu sa Cankom, Canke ga razmontirao. Bosko je toliko bio inferiorniji da se bukv i Canak smorio kao e dajte Seselja this is too easy.

Inace volim da slusam Milana st Protica kako prica, mislim da on vise nije politicki aktivan ali prepametan covek. Plus onaj tik sto ima sa ocima je simp

Vladeta je isto pravi erudita, ne mogu se setim mozda ima tu jos par ljudi koji kad pricaju zapravo mozes nesto da cujes a ne kao kod ovih fond reci 34 i populizam za bake i deke

Čanak je možda i najjači političar kod nas pored Vučića iako su im politike sranje
Plus je Čanak to što jeste 30 godina a Obradović je bio i četnik i partizan samo pop što nije bio i Čanak ga je samleo

I Čanka nije loše slušati ne para uši samo mu je priča nekad diskutabilna hahahah

Da, Orlić je veća slina i ljiga od Neše postao

Najjaci je jer ima hrabrost da kaze kako jeste i kad mu istina ne odgovara, sme da kaze “jeste i ja sam bio tamo i jeo sam govna”. Ja i ne znam za sta se on tacno zalaze, ne znam dal ucestvuje na ovim izborima i sa kim ne ali znam da mu svaka recenica ima smisao i tezinu, zapravo kaze nesto za razliku od ovih bezlicnih majmuna.

Najvise volim da gledam kako poliva Marica, ovaj ga redovno zove sto mi je vrlo cudno s obzirom sta mu Canke sve saspe u lice svaki bozji put.