Rijaliti: Izbori 2022

  1. mislim, odlican su oni kupac, nije ni rusima milo da se svadjaju sa njima, ali nemci sto umeju da se napale na nesto pa makar goreo svet, mislim da malo naroda sposobno tako. za neku kao razumnu naciju su poprilicno ludi.

  2. Da, imaš generalno dobru ideju o uvođenju čiste energije (sunce, vetar) ali onda žuriš da implementiraš što pre pošto si ubeđen da samo to da zaživi i svi problemi su rešeni. E onda usput napraviš toliko problema da ogadiš ljudima to što si hteo da uradiš, čak i ako je nešto dobro.
    Uglavnom ti zaluđenici oće da promene stvari preko noći i da to u stvarnosti 100/100 odgovara njihovoj verziji na papiru, nemaju pojma da je bilo šta da se implementira dugotrajan proces, da ima mnogo učenja na greškama, kompromisa, i da ono što se dobije na kraju često nije baš ono što je zamišljeno, ali je bitno da radi barem i da imaju ljudi koristi.

    Zato i ne mirišem ove naše zelene i patkaše. Treba se čuvati ljudi koji jure utopiju.

  3. :Uskace u sred rasprave o nuklearkama:

    Ovde ga je Čanak vezao u čvor bukvalno

    Gledao sam, sa apetitom :D

    Odvalio ga. Ne moze Bosko sa njjim, mnogo zna Canak, mnogo.

    Inace ova Obradoviceva prazna prica vezanja za kraljevinu. Pa dobro jel sama kraljevina garant nekakvog prosperiteteta, Bosko mejmune? Jeste, sve uspesnije zapadne zemlje su kraljevine ali njihova snaga ne lezi u kralju koji sa krunom na glavi mase palicom i izdaje naredjenja nego u parlamentu. Jos od engleske revolucije u 17-om veku kralj nije ni jedan jedini put osporio odluku parlamenta.

    Dakle, ikebana. I ovde je predsednik po ustavu protokolarna funkcija a tek kralj u ovim "kraljevinama". Boskic misli postavis kralja i to ide samo od sebe, zivis od srbovanja. Glupander.

  4. bosko prica da napali nejebace, i to je to.
    nije uopste glup btw.

  5. ne mogu da gledam video, ali 100% sam siguran da vi gledate i kazete uuuu kako ga canak otreso, random levijatanac gleda isto i kaze uuuu kako ga bosko otreso.

    vucic je bio majstor toga npr. ali dovoljno svestan da i ne ulazi vise u sve to osim ako nije namesteno.

  6. Mozda je Bosko clan mense ja to ne znam ali na osnovu ovog sto pricam mogu da zakljucim da je glupi populista.

    Random levijatanac moze da kaze uuu bosko ga otreso kao sto cara pobedjuje u svakoj raspravi sa random argumentom, ne mozes ti zabraniti nekom ukus pobede u raspravi ali ovde nije stvar ukusa jer Canak iznosi cinjenice. Nisi gledao pa ne znas na sta mislim. Primer, Bosko prica o nekim stvarima vezano za rat u Hrv i spominje te neke dogadjaje u Slavoniji i znas sta mu na kraju kaze Canak. Ti si citao o tome a ja sam bio tamo.

    Ja uvek mogu tebi da kazem da je Svica sranje ali to nece promeniti cinjenicu da je tebi bolje tamo nego ovde i da ja prosto ne mogu znati bolje od tebe cinjenicno stanje.

  7. Uh ne znam Celte, to "desničari inceli, nejebači hehe" to mi je baš nekako Aleksej Kišjuhas spika, kao da su ti soyjack likovi vrhunski trsitelji i da se ne uvlače ženama u dupe sa tm male ally spikom ne bi li se ogrebali zarad pičke.

    Desničarstvo je kolektivistički način razmišljanja, tu se oni pronalaze, što će kao deo kolektiva da budu jači i moćniji nego što bi ikada moglisami (i sigurniji naravno).
    OK treba da žrtvuje svoju individualnost zarad toga, ali nikad mu nije ni bila naročito razvijena, tako da nije frkica.

  8. Dakle, ikebana. I ovde je predsednik po ustavu protokolarna funkcija a tek kralj u ovim "kraljevinama". Boskic misli postavis kralja i to ide samo od sebe, zivis od srbovanja. Glupander.

    Realno, iako sam monarhista. Znači bukvalno ikebana koju staviš na uspešno društvo.

  9. u tim debatama, ucesnici ne pricaju stvari jedan drugome nego publici. ako je podeljena, obicno svako svojoj.
    i ne mozes da pobedis ili izgubis, ako je podeljena publika. svako pricao svojima.

    ako nije, onda mozes, ako privuces vecinu sebi, a to obicno nije argumentacijom na zalost, nego zavisi od toga sta misli publika unapred.

    ono, nema objektivnog "pobednika" i budale tu.

    kazem vucic je vrlo svestan toga, i on nije da ne ulazi u polemike sa opozicijom zato sto se plasi da ce ispadne budala ili nesto (nece btw, gledali smo ga godinama kako demagogise bez problema), nego nece da koristi svoju popularnost da daje nekome drugom popularnost, pa makar otresao tog argumentima.

    ima on jeben pr tim. to odavno pricam, drugi su amateri, sns profesionalci sa timom koji je ekvivalentan americkim politickim pr timovima.

  10. Uh ne znam Celte, to "desničari inceli, nejebači hehe" to mi je baš nekako Aleksej Kišjuhas spika, kao da su ti soyjack likovi vrhunski trsitelji i da se ne uvlače ženama u dupe sa tm male ally spikom ne bi li se ogrebali zarad pičke.

    Desničarstvo je kolektivistički način razmišljanja, tu se oni pronalaze, što će kao deo kolektiva da budu jači i moćniji nego što bi ikada moglisami (i sigurniji naravno).

    pazi, ne kazem ja nista protiv desnicarstva, ima tu odlicnih ideja (kao i sa druge strane), ali imam protiv aktivnih ljudi koji se okupljaju oko toga.

    mora to da bude vise mejnstrim ali da ne dodje od tih ljudi, nego organski da se izrodi iz neceg ako oces nesto sto nas nece pobije ili unazadi.

  11. Znas sta je fora, sto Canak nema "svoje". On je politicki potpuno irelevantan vec duze vreme i bas zato sto ne robuje tome da se obraca svom taboru i moze da prica "istinu" i da prica sta stvarno misli. Koliko god je to moguce jednom debelom gmazu koji je u politici 30 god ali za ostale je Mr Truth.

    Za Vucica se slazem, profi pr koji je debelo placen, to on to i ne krije, jel bese jedan od njegovih savetnika bio Rudolf Djulijani, ex mayor of NY?

  12. Mr no stvarno si htio glasat boska?

    Jel ima neko odje ko glasa vucka a da nije bombas

  13. Da canak mozda ne radi tako.

    Ti su zajebani za diskusiju. Naprave budalu od bilo kog ko prica sa nekom agendom

  14. Levijatan kaze u Bosko pokidao i glasa za njega
    Mi kazemo Čanak mu se popisao krvlju iz kurca i ne glasamo za Čanka jbg
    Čanak nema šta da brani i nema ambicije njemu se jebe a pri tom je pametna glava i svakog može izvrtati ruglu
    Plus Čanak je isti 30 godina sa čime može da se pohvali samo Tadić i Đinđić pokojni
    Ostali su od Radikala do Naprednjaka od Četnika do evropejaca od Demokrata do Naprednjaka i u svakoj raspravi sa čovekom kao čanak krecu iz minusa jebenog jer sta god krene da talasa ovaj moze reci ej druze znamo se

  15. Kao Sojin Komadic i Reme da dodju da razgovaramo o bilo čemu i sve da su u pravu uvek možeš da potegneš kartu lakog morala i tu se prica zavrsava
    Govnarski je al je tačka

  16. Mr no stvarno si htio glasat boska?

    Jel ima neko odje ko glasa vucka a da nije bombas

    Na lokalu sam u debelom iskušenju da glasam za SNS, jer svi kukaju na njih, ali sve što je u ponudi je zapravo gore, tako da zaslužujemo da nas jebu dok ne iznedrimo nešto kasvetno.

  17. Potpisujem ovo sto kaze boh samo bez ovog za sojin komadic to vec ne znam xDD

    Mr brate pa imate dole onog Cutu, eno covek nema politicku proslost, dokazao da se bori za neke dobre stvari i ima rezultate a ti bi da glasas za zvalavu majmuncinu iz bugojna koja vam dovodi fabrike gde ljudi rade u pelenama

    Evo ne znam

  18. stratimir
    Kad kazem bergas mislim i vucic zapata i stoker isto

  19. Na lokalu sam u debelom iskušenju da glasam za SNS, jer svi kukaju na njih, ali sve što je u ponudi je zapravo gore, tako da zaslužujemo da nas jebu dok ne iznedrimo nešto kasvetno.

    Da, licno nisam u iskusenju, ali kako stvari idu, i koliko su svi prsli poslednjih godina na svjetskom nivou, vec neko vrijeme imam osjecaj da ce, kad konacno ode ovaj bolesnik, biti ono "drumovi ce pozeljeti Turaka..."

    Naravno, ne zato sto je on dobar, nego zato sto idemo u kurac krasni sve brze i brze

  20. Bruh, šta imamo mi veze s Ćutom u Nišu?
    A taj Moramo pokret...ide tu svašta u paketu.
    Nisam pratio ko im se ovde uvukao u redove, i iskreno strah me je i da bacim pogled.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.