Rijaliti: Izbori 2022

  1. al stvarno, nikad gora ponuda, sa izuzetkom mozda proslih izbora kad je opozicija bojkotovala

    pogle kandidate za predsednika:

    Vucic, Ponos, neka biologicarka, Bolo, Misa Vacic jebeni, Branka Saturn, Mica Zavetnica i onaj iz DSS sto bi da se jebe al da mu ne udje, tacno bi me bilo sramota da ne uzmem 80% da sam Vucic

  2. i sto ne obrije ovu glavudzu jbt

  3. mozes li da zamislis grupu ljudi koji su se svesno samoorganizovali da im ovaj bude javni predstavnik?

    jebes takvu desnicu. i levicu. i kog god

  4. Bruh, šta imamo mi veze s Ćutom u Nišu?

    lool ja sam se istripovao onda da je on iz tog kraja, nvm

    Svakako bolje onda royalista Bosko od slinavog :D

  5. lova celte, interesna grupa, kakva samoorganizacija, kakva ideologija, kakve desnice i levice

  6. Nemojte da vas mrzi izađite i glasajte. Ako smatrate da nemate za koga, glasajte za gospodina Obradovića koga je podržao cenjeni doktor Nestorović.
    Zapamtite, neiskorišćen glas je glas Vučiću.
    Apelujem pogotovu na mlađe.

  7. Ozbiljno razmatram kandidata Mišu V.

  8. Apeluj mi ustima na kurac Ejduse

  9. Bole debil se vrti oko cenzusa od 3%. Shameful.
    Mada čim je krenuo da flertuje s monarhijom trebalo je da mi bude jasno da je u kurcu. Doduše vozila je ta dverjanska priča duže nego što sam očekivao.

    Izgleda da ću na parlamentarnim da potisnem nagon za povraćanjem i zaokružim Mariniku. Za predsedničke me mnogo zabole patka.
    Lokal možda SNS z'inat.

  10. A za Vacića, neko finansira taj cirkus, nema drugog objašnjenja. Službe ili SNS, nije bitno, jako loša predstava, ko god je dao pare.

  11. naravno da finansira, odakle misi vacicu dzip, lik bi bukvalno kopao po kontejneru da ga neko ne finansira

  12. Ovde u Nišu, prostorije stranačke u širem centru grada, i to ne neka šupa nego poveći lokal, vrlo opadljivo sređen.
    Kombi stranka s 500 pratilaca...važi...

  13. glasajte tadića lep čovek ima slogan ajmo ljudi

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.