Prijava

Što se naljuti jbt.

Može, javi se ali ja častim, kad mi dođu gosti ja plaćam sve. Takva je procedura kod mene. Xd

Od placam avio karte dodjes da te gostim u svajc do dodji u nis da ti platim pivo

I onda mu predstavi neki unosan posao koji donosi milionče za cirka dve godine, oridjidji ideja nema greške, sve proračunato, Ćilmo će sve da odradi, Celt samo treba da pljune lovu. Caro ništa ne znaš.

Brate, biti bulevarac u Nišu je privilegija. Xd Taj bulevar ima možda 1km, a momci koji su živeli tu drže pola evrope.

Ima ona anegdota kad je javni tužilac u Cirihu pitao lika "pa koliko miliona stanovnika ima taj Bulevar u Nišu" lol

I ja sam bio u nekim dilovima za celtove pare oko elektro punjaca.
Dao lokaciju uslove ne znam sto stalo.

I sad se celt ljuti što sam ga pomešao sa nekim likom koji je u Švici isto.

Celtor je stari kompleksaš, relax. Još je sad pregazio četri banke, vidiš da se pretvorio u mizantropa.

Danas pricao klijentkinjom iz svice, oce me zajebe za 50%.

Najveci od zajeba je kada pomislis da se nasi promene na bolje kada predju horgos

Radio sam prošle ili pretprošle godine terasu nekim švajcarskim Celtulima, teželjude davno nisam video.

Haha, da i ova mene pitala el ima ko iz srbije da dodje.

Da bas, platices im kartu staviti da spavaju u garazu. Welkam to Celtland

Bukv reko ovoj ne platis saradnja ende. Moras tako. Da ih popisas, jebo pare. Ovo sladje.

Celte, javi se kad dođeš u Niš. Neću ti tražiti pare, vodim te na pivo.

Najbukvalnije se mislim i glupo mi vise sto samo melkora prozivam za sve sto kaze onda on dodje i bude melkor i kako sad da budem uljudan.

Al bicu

Al bicu

Nemaš kapaciteta da prevazidješ sebe Celtaro.

mislim i glupo mi vise sto samo melkora prozivam

Ovo se i zap bio vajkao na celta sto melku kenja a njemu ne al celt ga iskuliro nekom spikom ma normalan si ti covek

Космајац
Plati večeru jbg

300gr pečenja tu je.

Jeste normalan čovek naravno, samo je sitna duša i ograničenih kapaciteta što negde i sam uveliko uvidja, no što nije u stanju da prevazidje jer ne zna odakle da krene - zato se iznova vraća u prvobitno kiselo stanje.

Moglo bi neko pan-niško okupljanje da padne, predlažem Mrak zbog klope

Jbg kad radi u drzavnom sektoru gleda sirotilju a tripuje haj lajf. Normalen lekar uzme svaki dan par sto eura zap radi za platu i suta se u bulju kad dobije povisicu radeci posao za koji nije obucen u kovid centru

Ko onaj stojanovic nesreca

Zapata szdruge strane dodje da se isprazni i prešalta majndset na bilo šta drugo, što je i razumljivo, jer ima posla sa kojekakvim nakaradnim prilikama i svetom.