Prijava

Од шиптара до литијумских рудника, баш доста Србије је загађено разним срањима, имам утисак да је све теже наћи неки нормалан ћошак за живот. Може се навести и генерална регија, не мора прецизно град. И околина Београда већ може да се рачуна.

Узмите у обзир што више фактора, као да сутра требате да пређете тамо (где год то "тамо" било за вас), значи све је битно, осим пара, није тема о штедњи, значи можете дузмете кућу било где.

Озбиљно ме интересује шта ко мисли, није трол тема или потпаљивање масе.

П.С. прочитати правила теме.

Не да ми да ставим правила, па ево их овде, док каизен не оправи (значи никад)

Тема није за:

1. "Нема живота у Србији хехе" скечеве
2. Мерење курчева и историјска надјебавања типа "док ви нисте имали х ми смо имали х на квадрат"
3. Апстрактне и непостојеће квалитете типа "ово је можда срање али има душу"
4. Фантазије о Шапцу и тамошњој аВаНгАрДи
5. Ејдусе и стратимире

Ово "у Србији" схватите лабаво, рачунам и Републику Српску, и Црну Гору и сл, нисам хтео написати "на Балкану" јер онда се рачуна и Грчка.

Pa rekao bih da Pirot figurira kao normalno mesto. Tigar tyres zaposljava dosta mladih kadrova, koji nemaju veze sa strankom, grad mali, miran ukutkan, priroda savršena u okolini, Stara Planina, Tigar nije neki zagadjivac, kej im je prelep, Bugari odavno nisu ko sto su bili, a propo ratovanja lolo...

živim u srpskoj i mogu vam odmah reći da nema leba ovde.

Moje Vranje, s druge strane, nema ni reku, nema ni industriju, stranački je izmasakriran grad, posla nema, nema nocnog zivota, nema prirode, vazduh zimi uzasan, leti je ok, doduse pijemo top vodu zbog Prvonek brane...Siptari blizu, kriminal nevidjeno visok, desavanja nema nikakvih... al opet, nekako, tempo zivota lagan, duša prisutna.

Nišlija sam 15 godina, ne preporučujem.

Ne al bez zebancije kada bi ljudi evoluirali da mogu da udišu sumpor i arsen bez nuspojava, Bor bi bio preljepo mesto za život. Arhitektonski sjajno isplaniran grad, zato što je izgrađen tek u 20tom veku pa nemaš naselja gde se mešaju kuće i zgrade, sve je lepo sekcionirano i planski građeno, u okolini imaš planine (Crni Vrh, Krš, Stol, Rtanj itd itd), jezero, banja, Zlotska pećina i Lazarev kanjon, priroda vrh, mada cela nam je zemlja takva ljubim je preljepu. Obožavam ovaj grad na neki izopačeni mazohistički torture me daddy način.

Bad daddy and Jessa Rhodes, šmo, osećam da poznaješ ovaj klasik, ako ništa drugo ono sa Efukta

kragujevac deluje kao lep grad, iako ima malo više cigana nego što je poželjno.

Sjajan serijal ima nekoliko uradaka sa njom u glavnoj ulozi, svaki bolji od prethodnog

Ово "у Србији" схватите лабаво, рачунам и Републику Српску, и Црну Гору и сл, нисам хтео написати "на Балкану" јер онда се рачуна и Грчка.

well than its easy, boka kotorska najljepse mjesto iakd idje

Kragujevac ne preporucujem, lose isplaniran, nema desavanja, reka prejadna, ogromne guzve u saobracaju. Okolina mozda OK, sumadija jeste lepa. Nis mi deluje mnogo vise do jaja, iako je prljav ko ciganmala.

kragujevac deluje kao lep grad

Samo deluje na razglednicama. Jedino je lep onaj park prema Šumaricama.

Centar i okolina - bukvalno nema ništa prijatno za oko, smoriš se dok šetaš.

Vršac je lep grad, nije vojvođanski monoton jer ima brda i vinograde okolo, ali nema reku i košava ubija.

Valjevo je lepo i ima reke, ali je u kotlini pa je smog kad padne magla.

Teško da u Srbiji može da se nađe sve u kompletu.

Čuo sam da je Knjaževac simpatičan gradić (lepo deluje i na slikama), ali nikad nisam bio tamo.

Stara Planina. Mada onda su ti normalni gradovi daleko. Neka mesta na Frš[koj Gori, još uvek.

Čuo sam da je Knjaževac simpatičan gradić (lepo deluje i na slikama), ali nikad nisam bio tamo.

Lep je ovako na oko, ali sadrži Knjaževčane, to ga dosta sputava.
U ovakvim spikama uvek se spomene Sombor, el ima neko da je bio tamo ili da je odatle, da potvrdi ili opovrgne te priče?

Mislim meni kao brđaninu ovako kad pogledam slike Sombora (ili bilo kog pola Mađar pola Ustaša grada) svakako bude muka od tolike ravnice, ali ako ima neko nepristrasan da podeli iskustva.

Sombor je prelep, da.

NS je bio u redu dok kvadrat nije otišao na 2000e