Prijava

Nišlija sam 15 godina, ne preporučujem

Nis mi deluje mnogo vise do jaja

Niš - fin grad, lijepo sređen, može se boraviti i ima života šta znam

Да, ово ме подсети, за Ниш сам увек чуо или све најбоље, или све најгоре, никако да сазнам истину

Али није само Ниш, за доста места се прича да је лепо, док локалци нпр причају да не би пожелели ни најгорем непријатељу, што је један од многих разлога зашто је ова тема потребна

Dobro zapata je tu kompetentniji svjetlosnu godinu, ja boravio dva-tri dana turistički, to važi i za svaki grad koji sam spomenuo jbg mislim da bi bilo najtačnije da uzmeš nekoga ko je duže boravio na različitim mjestima tipa ova šmokljina iskustva Bor-Niš i onda tako da se upoređuje, ostalo je sve diskutabilno

Evo ja sam iz Nisa i mogu da kazem da uopste nije lose kad se poredi sa ostatkom Srbije sta god pricali lokalci.
Najbukvalnije, celu tu famu oko juzne srbije napravile sranje serije gde smo mi kao seljaci a na severu gospoda hahaha, smesno mnogo.

Sto rece Zapata, Pirot verovatno prijatnije mesto za zivot od vecine u srbiji.
+ imas dobru klopu.

- imas bugare, al jbg, nigde nije savrseno

u vojvodini je sve vise malo evropskije, nema price. kao i bogatije (ne nesto posebno, al jeste). ali sa druge strane, zivis u blatu i sa lalama.
+ madjarice a i nase tamo zenstvenije, moz biciklom odes negde da ne crknes, opusteno
- caramele, ravnica, samoubilacke tendencije, losa rakija

Ово "у Србији" схватите лабаво, рачунам и Републику Српску, и Црну Гору и сл, нисам хтео написати "на Балкану" јер онда се рачуна и Грчка.

ako prosirimo, verovatno najlepse mesto od exyu je istra i tu okolo po obali, prvo sto lepo, drugo sto ljudi nisu napeti ko na ostalim mestima na balkanu, a i bogatije je. rjecke, najbolje su cke cke, vole svoje decke i daju meni picke.

posle toga treba se predje ovaj deo sa ustasama i dodjes do crne gore, tu je isto lepo al imas crnogoraca i to jebe malo stvari. al lepo je.

tek posle ide srbija, srpska, slavonija, daleko bilo bosna itd.

Sta daleko bilo bosna nisi ni bio u bosni nesto kenjash

Čitaj Bosnu, Celtaro

Nisi mi ti nešto plaho kompetentan Celtaro, otišao si iz Niš za Irsku, iz Irske za Švicu i tu se učaurio..

Evo reci mi jesi li bio na Grindelwaldu npr ?

nisam bio evo, prozivam samo da se napali neko, sto mi uspelo mnogo brze nego sto sam ocekivao.

bio sam samo u banja luci stvarno od BiH, ovo ostalo u prolazu samo, i ne racuna se. banja luka je lepa, ali mi je ostavila neki dosta sumorni utisak, tuzni nekako. na zalost.

bio sam kad si u prolazu video rupe po kucama, betonskim zidovima i svemu ostalom, tacno vidis gde se pucalo i gde se krilo, i od sela kroz koja sam prolazio, neka su samo imala srusene kuce i poprilicno velika groblja.

ne znam dal je i dalje tako, verovatno nije. znam da nije do ljudi tu, ali jbg, ono sto sam video je bilo tesko.
i to nije bilo blizu posle rata. proziveli ste vi bas puno sranja, verovatno se i danas vidi.

Evo reci mi jesi li bio na Grindelwaldu npr ?

bio sam, jebem li ga koliko puta. bio sam.

penjao sam se tu i po planinama okolo

Pa ne znam sta bih ti rekao, Banja Luka baš i nije neki reprezent posljedica rata jer je drugi najveći grad i ako je gdje RS ulagao to je ona.

Meni lično od gradova u Srpskoj najljepše Trebinje. Generalno u BiH je jedno od najljepših. To posjeti idućom prilikom i spiči dalje za Dubrovnik, tebi su CH table nema straha..

Mostar isto prelijep, Travnik al to neće niko posjetiti od vas (mozda ovi iz srpske). Najveći zaostatak i neki siromašni vajb imaju Zenica, Doboj i Derventa. Tamo me i u prolazu depresija hvata..

Одувек сам нагињао ка Новом Саду. Поштујем све што кажу инсајдери, али не бих одбацивао комбинацију: централа у неком добром месту у непосредној околини (а није да их нема)+станчић у градском језгру, да може да се преноћи кад те баш мрзи да се цимаш кући.

У давна времена, кад сам био у откоманди у Краљеву, то је био пријатан град за живљење. Чачак такође. Оба града памтим по срдачном женском фактору (што мислим да такође спада у важне параметре за ову тему). Не знам како је данас.

Banja Luka baš i nije neki reprezent posljedica rata jer je drugi najveći grad i ako je gdje RS ulagao to je ona.

ma ovo pricam iso sam neke jebem li ga, 2004, 2005. recimo i prolazili smo putem kroz neka sela, i varosi po bosni jebem li ga i kako i zasto (i gde), al ono, bas mi ostavilo utisak, secam se slika koje sam video danas. nekako se vidi i sva ta patnja i smrt, po zidovima, i svemu. bar tad.
ono, gledam neku betonsku strukturu jebem li ga i sta je, na kraju ulice, izbusenu do besvesti, sto puskama, sto na mestima jebem li ga cim, al necim jacim. tacno vidis gde lezali i ciljali, sa druge strane kuce neke renovirane, neke izbusene oko prozora, sivo. jebem li ga, vidis patnju.
serem ja sad odavde, a i tad, nisam ja to ni video ni cuo, ali te slike mi bas ostavile utisak.

banja luka ne, to ok.

ovaj kurd sa vukajlije, on ziveo to. otad, najveci pacifista koji postojao ovde.

mislim ziveo... lezao i pucao po drugima iz tih jaraka. ziveli i drugi odavde po bosni kroz ta sranja.

Homoljski kraj i Južni Kučaj do Beljanice su najlepši u Srbiji, ako ste se smorili od gradskog života. Ljudi su malo meeh zatucani (čuj malo) ali bože moj

nisam zagovornik ideje da su samo bg i ns pogodna mesta za zivot, al mislim da bi trebalo da imas jedan veci grad u blizini mesta u kojem hoces da se skrasis

i dao bih prednost nekom ravnijem terenu, planina je super, al za odmor

takodje, dao bih prednost kuci, pre nego stanu

saobracajne veze isto jako bitne

kad se sve to sabere, rekao bih da je srem dosta dobra opcija, pogotovo ovaj deo izmedju bg i ns, mozda blize ns, karlovci ili cortanovci recimo

Idi u Backu Topolu. Ravno je, ima reku Krivaju, blizu je Subotica i NS, autoput i pruga. Ima najmoderniji stadion na Balkanu, argelu sa konjima, vestacko jezero, fudbalsku akademiju, puno Madjara, kroz par godina ce biti Madjarska, pa se neces vise cimati oko EU pasosa. Sve u svemu top.
Jedino problem je kad radi zibel i kada duva ka severu onda smrdi, jer od crkotine prave vestacko djubrivo.

Čiča Morada esi Vla?