Prijava

Ja sam dosta procaovao psihu i ta sranja i shvatio sam da jedino sto ljudi rade a normalno je to da da prde, ostalo ili narusava njihovo zdravlje ili tudje, niko jos nije umro ili poludeo od pustanja gasova, kao na primer lude buba svabe cim nema gasa one kvrcnule u sivu materiju da su predeli na primer vise, bilo bi mnogo bolje ali mene niko ne slusa misle da nisam normalan.

Gleda vas, vidi sve, nemozete da se sakrijete od njega, a bilo gde da idete tu je i sada vas upravo posmatra ali je nevidljiv, gleda vas, posmatra tajno, cita vam i misli, zna vasu proslost i buducnost, zna sve o vama, i sto je najgore zna vasu browser istoriju i nista ne zaborallja jer je beskonaco pametniji od svih i mocniji i na kraju ce vasa sve ubiti i mozda staviti sa cudovistama iz vase najgore nocne more ili da se vecno mucite, jer vas mrzi jer on je savrsen a vi niste. Nemojte to nikada da zaboravite i uvek budite na oprezu bilo sta da mislite ili radite, strah od njega je vas najveci prijatelj.

od koga to nemozemo? od vase?

ahhahaah da Vasa se zove...

Celt ne idi iz Svice budi u sefu sa zlatnim polugama i cokoladama dok se ne zavrse sranja :)

celt
od koga to nemozemo? od vase?

pre sat vremena

Šmoklja
lekovi

malopre

Čoko Šmoko jel sve ok? Ako i dalje grickaš donju usnu od nervoze znaj da još uvek imaš priliku da ga ispraviš, još je svež post

Imam lekove za sve, kad zavrsim sa vama to jest sa Vasom terapijom svi na ovom sajtu biti potpuno normalni.

Ne valja da se to drži u sebi na duže staze jbg, na pravoj si temi, razmisli malo o svom mentalnom zdravlju

Čoko Šmoko jel sve ok? Ako i dalje grickaš donju usnu od nervoze znaj da još uvek imaš priliku da ga ispraviš, još je svež post

procitaj ponovo post ludog da vidis zasto sam napisao nemozemo i zasto se zove vasa.

problem kad probas da napravis foru pred nekim ko ne razume nista dublje od "haha prdno je" sto ispadnes budala, i to je teret koji moram da nosim ovde jbg.

Ja kada pricam kazem nemozemo a ne: ne(pauza)mozemo tako da moje pisanije po Vukovom pravilu je u stvari ispravno.

Ok ok ni nisam puno pažnje obraćao na celu spiku bmk nmvz

Vidim da polako ali sigurno postajete izleceni, mada celt i njegovo stanje me jako zabrinjava, morate da znate da ispravljanje tudjih pravopisnih gresaka i gresaka u kucanju i slicno, je u stvari prvi simptom cvorugoumnosti jako opasne i zarazne metalne bolesti koji se vodi pod sifrom 123456 u mojoj knjizi pravila o normalnom ponasanju na intrenetu.

pijte ljudi antidepresive da bi vam ova agonija izgledala kao Pink TV

Nemojte da pijete nista, vec usrecite nekog i neka neko usreci vas, u ovoj novoj godini i prestojecim neka vas sreca prati, poklonite radost ljudima oko sebe i mali osmeh znaci puno, sad se osvrnite oko sebe, pogledajte ljude oko sebe i poljubite se i zagrilte svoju voljenu osobu, jer sreca je lepa samo kad se ceka i kada samo naznake da, o nemojte biti tuzini OOOoo ne ne NE! Budete mi radosni, neka neko voli vas i vi volite nekog! VOLIM VAS!