Prijava

Pazi, Terza rovari, u to sam 100000% siguran.

Skauz ja video kadar ove nečije žene i to mi dosta da poverujem u sva ova jebavanja iz kurira.

Predrasude eh divna jedna zena je u pitanju

imam neku jadnu nadu da ce da krenu da se provlace, i da im na kraju celokupna srpska javnost sto samo zna za abrove i seoski mentalitet kolektivno pusi kurac na nekom balkonu.

nece se desiti, al bi mnogo dobro bilo.

Ко ће од тренутних репрезентативаца да одмени Радета Богдановића у студију РТС-а кроз 20 година?

Nece Gudelj smeti da pisne kad mu Ceca i Lidija zavrnu jaja

Goxy fizzio, dojave iz duboke mrezy

Bice dobra tekma Hrvatska Belgija

Sig. Mogla bi belgija da odigra jednu pristojnu utakmicu za promenu

Mitrović o Vlahoviću
"Spreman je Vlahović 100 odsto. Razgovarali smo. Spreman je kao i ja, kao i Jović. Izuzetan je talenat, igra u velikom klubu, znači mnogo za našu ekipu. Ko god da izađe na teren pokazaće ono najbolje. Spreman jeste, naoštren jeste..."

Piksi o Vlahoviću
"Vlahović je spreman za utakmicu. Njegovo stanje je neuporedivo bolje nego što je bilo nego kada smo došli u Dohu. Biće u konkurenciji, bilo bi neozbiljno sa moje strane da govorim o sastavu tima"

batali to, ovo je mozda i najbitniji piksijev komentar ovde, i zasto ne bi trebali da ga menjamo odmah, nego da istera bar jos jedan ciklus pa da vidimo:

"Šta će presuditi? Ja ne igram, moraš da pitaš Mitrovića. Šalim se, presudiće igra i maksimalna koncentracija, smanjenje broja grešaka. Ko napravi manje, veće su mu šanse da dobije. Ako budemo pravili gluposti kao protiv Kameruna, onda ne očekujem ništa. Ne može ni tih 3:3 da se gleda kao tragedija. Ljudi komentarišu, a kad pogledaju koje igrače ima Kamerun, trebalo bi sa malo više poštovanja da se priča o tome. Zašto je tragedija igrati remi sa Kamerunom? Jesmo mi bili svetski šampioni, evropski? Finala, polufinala? Samo treba da budete realni, ne zanima me ko šta priča. Srbija zna da igra fudbal i to hoćemo da pokažemo", kaže selektor.

i ovo jeste posteno. igraci i trener realniji od cele nacije jbt.

i sve ce da ode u kurac ako taj kamerun pobedi 2. tim brazila koji izaso malo da se istrci ko francuzi. sto nije nerealno.

Ako Nisliji nije blam primiti 3 od Kameruna, Sapcaninu jeste jbg... Stvar mentaliteta, da li podanicki ili sta vec.

jel treba i tebi da otvorimo posebnu temu bombas, pocinjem da se ponavljam vise svuda sa napusavanjem?

celt
i sve ce da ode u kurac ako taj kamerun pobedi 2. tim brazila koji izaso malo da se istrci ko francuzi. sto nije nerealno.

Pa šta i ako se to desi mi ćemo da nabijemo šiptariju sa golom razlike više nego što će kamerun brazila
https://wompampsupport.azureedge.net/fetchimage?siteId=7575&v=2&jpgQuality=100&width=700&url=https%3A%2F%2Fi.kym-cdn.com%2Fphotos%2Fimages%2Fnewsfeed%2F001%2F936%2F357%2Fc6e.jpg

celt

jel treba i tebi da otvorimo posebnu temu bombas, pocinjem da se ponavljam vise svuda sa napusavanjem?

nemas ti muda i ne pricaj u mnozini, ne znam o kakvoj grupi pricas oko sebe, eventualno Nislije

Nemoj temu Celt, odma će da krene da se buva kako su eto svi protiv njega.