Čet

  1. Odakle ti to za boje, Lukče. Prvi put čujem.

  2. mislim da zuta oznacava ljubomoru

  3. Emocionalni spektar i povezanost sa bojama. Uh... Još od viktorijanskog doba su valjda to povezivali, samo cvijeće, pa je to kasnije prešlo na boje. Klasika, crveno je boja ljubavi, roze nježnosti... Tako to. Ljubomora ima neku boju čini mi se, al blage veze nemam koju. Vjerovatno zelena, ima dokumentarac na Crime and Investigation, "Green eyed killers", govori o zločinima počinjenim iz ljubomore.

  4. po teoriji boja strokavo zuta boja je ljubomora

  5. Naaajs, imaš još koju možda?

  6. obojavam onu plavu sa kupola na santoriniju

  7. Žute ruže su ljubomora. U mrskom engleskom se naziva green-eyed monster, neam pojma po čemu.

  8. Bači fotku kupola, to neki tirkiz ili tamno plava?

  9. Ljudi će biti ljubomorni no matter what

    Koje si ti govno malo, nevera.
    Ja ljubomorna?
    Na tvoje doktorstvo?
    Pa vidi, zabole me kurac. Samo si ogavan, toliko. I ovo što radiš - uradio si sada meni, i nikad više. Želim ti sebe da olečiš.
    Barone pozdravljam te.

  10. Šta sam rekao što nije istina? Mnogo sebi dopuštaš, devojko. Hajde, o’ladi ;)

  11. Nije istina. Ja na tebe ne mogu biti ljubomorna nikada. Niti na ma čiji uspeh. Nisam takva. Nisam klinka. Preživela sam život do svoje 30te kakav nije neko ni do svoje 90te. Na šta ja da budem ljubomorna? Lepa sam žena, mlada sam relativno, ZDRAVA sam, imam dete, imam suviše vredne i lepe stvari u životu. Borila sam se - nije uspelo, okej. Ko kaže da nemam vremena da stvorim bilo šta fascinantno od sada pa nadalje? Na šta bre ja da budem ljubomorna? Meni žao, žao mi prosto i sramota me vas samih.

  12. Moja delikatna i tanana priroda je tužna, pretužna što postoje ljudi kao ti. Pretužna sam najiskrenije. Ali ne mogu ti pomoći.

  13. IKEA - fitma koju vode genijalci. Ceo svet zarazili papirnim zvezdama.

  14. Ko kaže da nemam vremena da stvorim bilo šta fascinantno od sada pa nadalje?

    Upravo tako. Svaki novi dan je prilika da se krene ispočetka.

  15. green-eyed monster - izraz je smislio Šekspir u svom delcetu zvanom Otelo

    svaki dan naučimo nešto novo

  16. Eto ga, to je to. Šekspir rekao, ostalo do danas.

  17. Ceo svet zarazili papirnim zvezdama.

    Užasne su. Volim zvezde jako, kao simbol, oblik, nebeska tela, u svakom smislu, ali te papirnate bukvalno prezirem. Ružan su mi dekor i za kineski vašar.

  18. Ivo, a one što se lijepe na plafon i svijetle u mraku?

  19. Volim zvezde jako, kao simbol

    :sad bomby noises:

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.