Čet

  1. onda dobro resenje.

    te trake kad se uhvate za nesto, pa stoje dugo nema sile da ih skines, kad budes skidala te lampe verovatno ces i farbu da smaknes (mada ima fore, da ih izvlacis al nece kad su ispod).

    ali za porozan zid, sto kao "dise" osusi se vremenom spoj do zida pa se odvoji.

  2. Odlično ako su jake, super. Planiram da tapnem to, nema veze i da se oguli malo one će tu površinu opet da pokriju a imam i jos od farbe pa mogu da prebojim ☺️

  3. Niš je velik, najveći, veći i jači i od bege-a. I opija me svojim lepotom, zavodi me. Niš je prepička koja mi se nabacuje, Vranje je skrndelj baba koju sam pedalirao i zaboravio.

  4. Ovo na moj racun nesto lol

  5. Ali Vranje skrndelj baba hahahahhahaha

  6. UPOMOĆ! Ljudi upomoć!

  7. Nema nam Šmoklje već dva dana, gdje si zmijo jel to bio release neke zajebane igre

  8. Mozda su se smuvali i otputovali zajedno negdje daleko od vukajlije

  9. vidim zapatu mrzi i da se uloguje u ejdus nalog. malo pomalo, svi odoše, na kraju niko neće ostat.

  10. Idem i ja nakon finala svjetskog, čeka me banana od profa

  11. neš dić bunu? nećeš revoluciju započeti?

  12. Pliduu je šaptom pao

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.