Čet

  1. Spomenite me ponekad, nek sjecanje na mene ne ode sa mnom

  2. Voleću te u pesmama svojim

  3. Loša parodije mojih oproštajnih poruka ☺️ hahahahhaha

    Neće Prof da te banuje. Ne mlati. ☺️

  4. Bas ce biti pederski ako banuje Plidua, jebeno plusiranje sa duplih u 2022. godini, bas djeluje da bi se Plidu zanimao sa tim, a cak i ako bi, jaka stvar, umjesto 30 pluseva imace 40, ogromne promjene i za njegov zivot i za sajt genearlno

  5. Neće, evo ja apelujem. Nemoj Profe, dečko nije ništa kriv što neka budala okolo lupa pluseve i minuseve bez zadrške. Nikad nije ovako preterao ni u čemu, dok recimo ja jesam, ali izazvana pošteno. Oni su jedinstvena družina ovde. Nema smisla a ni potrebe za tim. Pliz, zbog svakog osmeha koje su ti moje boleštine izmamile - pravda za Plidua. ❤️☺️

  6. Pliduu boga moli za produžetke XD

  7. Pliduu nek se oproste glupiranja

  8. Bilo je časno živeti s Pliduom

  9. ☺️ Ostaješ, ne tripuj se

  10. budi malo čovek i vrati ban da bude do 31.12. umesto 1.1.
    imaj malo duše i srca, čoveče.

  11. Ne sviđa mi se ova etnički čista vukajlija

  12. Da li je etnicki cista? Elem, kontam sprdnju al kakav bre ban

  13. Islamofobija u 2022.

  14. pa gospodin prof je odlučio da glumi neki autoritet jer je umislio da je neko mudo pa je počeo lupati banove po poštenom narodu dok se gamad u pozadini koti a boli njega kurac.

  15. tipa kada je stratimir nedavno jeo govna jedno dva meseca i onda ga na kraju kajzen banovo.

  16. Razočaran sam odlukom arbitara, pored živih ejdusa, dr.vukova, avvlova i sličnih da se ovaj delija banuje

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.