Čet

  1. Ko se dobrovoljno javlja?

    Ni to nije problem, ofc.

  2. Ja sam rekla, može odmah. Može svih 15 dana meni. Može i duže.

  3. A be Profe si ozbiljan? Ja i dalje misim da nas trolujes ovom glupostima. Ako ne, evo moze meni Pliduov ban isto

  4. Ko se dobrovoljno javlja?

    Ajde, može ban, majmune

  5. Profe pičko malena

  6. E može i meni jedan ban pls

  7. Pokaži čitavom forumu kakva si sisica od "čoveka".

  8. e ViDiTe MeNe, Ja SaM mOdErAtOr, PlAšiTe Me Se, Ja SaM oVdE dA dRžIm ReD i DiScIpLiNu!

  9. E al stvarno, za 12 godina jedan jebeni dan nisam bio banovan, pa ako je za sevap, ajde.
    Sviraju mi jajca ko gajde baš što neću mog se ulogujem par dana.

  10. ali nije mi jasno koji kurac je onaj sendvičar vraćao moderatore, šta je falilo sajtu bez moderatora? ništa, apsolutno ništa, a ako se nekome još u '22. diže kurac na odabrane definicije, čovečanstvo je stvarno otišlo ukurac.

  11. Prof je ok lik generalno, ali pao mi je u ocima prvo jer nije ispunio obecanje za nagradu na takmicenju defki, drugo banovati plidua come on. Plidu zbog ovoga si dobrodosao u viber grupi, idemo multikulturalno da se sirimo. Odavno smo prerasli sam jug srbije, sirimo se i dalje. Osim Šapca naravno.

  12. Osim Šapca naravno.

    Zabranjeno za Šapčane i pse.

  13. Plidu, dostavi nekako svoj mobilni meni ili mr nou da te ubacimo

  14. Mini kozmo kompleks

    Pravila imaju, ali ne za sve, nego kakav se ustanem

  15. Ko se dobrovoljno javlja?

    Kasno vidjeh prepisku, vec ima dobrovoljaca, al javljam se i ja svakako

    A inace ima dosta i do ovoga sto je kamenofil pisao

  16. Ništa lično nemam protiv Profa, da se razumemo, mislim da je uleteo u to i sad kao ma neću se povučem, da ne izgubim obraz.
    Al nećemo ni mi LOL
    Tako da:
    You wanna dance? Let's dance.

    editovan post jbg

  17. Ofc, Prof kao osoba i Prof kao mod su dve različite stvari

  18. e pa, svi su kulturne dame i gospoda dok ne dobiju moć da upravljaju nad ostalima, tek onda pokažu pravo lice.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.