Čet

  1. Dadada

    Pliduu je ono što ne valja s forumom, ne pretnje smrću, nekropostovanje i otvaranje 101 teme.

  2. Ma sprda se prof, odbanovace ga sutra il tako nesto

  3. da vidimo da li bar ovaj prof ima dovoljno srca da mu smanji ban makar za dan pa da može prisustvovati budućoj temi za doček.

  4. Svi skoriji banovi zbog pluseva i minuseva, koga boli kurac za definicije i skorove jebeno?

  5. Dan prvi bez Plidua: mračno doba

  6. Ovo je sramotno i pucanj u nogu. Plidu je jedna od žila kucavica ovog foruma, doprinosi diskursu i ponekad ubode dobru pičku na profilnoj. Počinjem da mislim da je ovo na rasno-verskoj osnovi

  7. Prof jede govannah svojim neselektivnim moderiranjem

  8. Evo osećam ovo ako direktni atak na mene. Sad ću da ga molim da odbanuje njega, a mene neka banuje. Pu jebem ti sunce

  9. Eto zamolila sam Profa kulturno u pvt-u da ja budem banovana umesto Plidua. To je sve što mogu, tj. najviše što mogu. Meni stvarno ne smeta. I neka bude da je po zasluzi. Sasvim korektno. Taman ćete nastaviti da tapkate neometeno u svom ležernom ritmu.

  10. Svi skoriji banovi zbog pluseva i minuseva, koga boli kurac za definicije i skorove jebeno?

    +1

  11. direktni atak na mene

    Niste u top 10 problema, autore Eevee. Grozne stvari se dešavaju ovde.

  12. Nisam znala da nisam jedna od tih groznih stvari, nije da nisam navođena kao takva.

  13. ajde boga ti i da su ti rekli (a ja to nisam ni jednom video) to je sve normalno ovde, jos si dobro prosla xd

    Svi skoriji banovi zbog pluseva i minuseva, koga boli kurac za definicije i skorove jebeno?

    I jos jedan +1 na ovaj post

  14. Nisam znala da nisam jedna od tih groznih stvari

    Mislim, jeste, ali niste u top 10

    SKECH

  15. Vidim nedostaje vam Plidu i kukate za njim. Pičkice. Jedna dama se nudi da nju banujem umesto Plidua. Sram vas bilo. Jedini način da vratite Plidua je da se vas 4-5 žrtvujete i na ravne časti podelite Pliduov opravdani ban, a kako zajedno mogli da proslavite novaka na Vukajlija.com

    Ko se dobrovoljno javlja?

  16. NIje problem Pliduuov (opravdani) ban, nego jedenje govannah i treniranje strogoće na Pliduuuuuu, dok puno, puno gore stvari prolaze bez packe ili dandare.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.