Čet

  1. Otkud to sad

    Nije to sad. To je oduvek što se tebe tiče. Cinik. Osobina koju ne podnosim. Šta ste vi? Ko ste bre vi da na ma koga gledate sa visine? Mrtva puvala.

  2. ladno dođeš na vukajliju i očekuješ neku pozitivnost od autora koji obitavaju ovde? ili smanji standarde ili idi negde drugo, jer ako želiš sretne, pozitivne ljude, ovo nije pravo mesto za tebe.

  3. Ma je li? Zamisli na šaljivom sajtu nema sretnih i pozitivnih ljudi već govana punih mraka i čemera? A onda ja ispljujem nekog tamo vuka koji mi skače po pvtu + forumu potvrđujući svakodnevno svoje bolesno do iznemoglosti stanje i zahteva se da budem razapeta s istim jer zaboga smrću mu pretim?!! Za razliku od svih vas vidi ne bih zgazila mrava. Veliki broj potencijalnih ubica zapravo je među vama. Ja samo gledam da odbranim sebe i oteram čudaka i majmuna, da ga skinem s kurca. Od starta me ne trpite uprkos svim moji pokušajima da sarađujem i da se izborim za ma kakav status na sajtu. E sad ću svoju netrpeljivost da zaslužim. Maksimalno.

  4. Ljudi? Ovo nisu ljudi ovde - ruine, olupine, gamad. Umesto da se leče detaljnom psihoterapijom ogroman deo života koji je san i koji leti nemerljivo brzo troše u svojim vrtlozima ubeđujući sebe da im je do jaja. Ja sam za vas gromada po ljudskosti, čistoti, emocionalnosti i duhu. Nakon i uprkos svemu. I još trpim vaša mračna sranja i pljuvanja. Polovina vas na mom mestu ne bi bila živa. Mada ste pomrli svakako pre fizičke smrti. Pretuga.

  5. Zapravo lom.
    Jer istina i činjenice jebu mater, ne ja.
    Uživajte u svojim svinjarijama.

  6. Dobro vam ovo starogodišnje jutro

  7. 2022. proletela ko metak.

  8. Ok, znači ideš?

    Hah pa to bi voleli ali zaista ne želim da odem. Ako ništa možda nastavim da pišem. Imam sitnu publiku, ali nema veze, moje pravo. I ima tu nekih par ljudi odista vrednih poštovanja.

  9. Imate pola sata da vidite konačno s kim imate čast. Možete me pljuvati naravno, i zbog toga što sam sebi dozvolila ovaj potez - svakako opet moj lični izbor. Niti se ikoga bojim, niti Bože daj. Nakon toga verovatno nikada više ničim neću dokazivati da sam žensko.
    Želim vam svako dobro svima bez izuzetaka u predstojećoj godini.

  10. 2022. proletela ko metak.

    Zadnjih nekoliko godina u magli, iskr. Godine covida.

  11. Av u zagradi možete me pljuvati vl

  12. Ja retard stavila svoju sliku i niko nije video. Do jaja. Ae Boh, svako dobro.

  13. Fala bongu pa niko ne pishe dE cEtE zA nOvAkA?? i slicna gonjna

  14. Bgm ponekad pomislim da nije fejd lud što je ograničio komunikaciju na DA

    Ali samo ponekad

  15. fejd je tanak kurac pun govana

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.