Čet

  1. Lista je poduža smradova odavde ali fatalni jednostavno zaslužuju vrh iste. Pa ajmo da vidimo dokle će izdržati kurve od ljudi moje suptilno jebanje.

  2. Kad sam već ja kurva, polumajka, srpska majka i slično, drolja, gnjida, jahačica, vulva, nazovi žena, primačica, potom bugarka, seljanka, glupača i šta sve ne, a da nestabilna i šizofrena, jeziva, ameba - hajde da vidimo šta su to oni. Pa hajde da vidimo mamu vam jebem - to muškarci?!! To talog ljudskog društva. SRAMNO.

  3. Profe, nek ti je na savest

    Ma zabole me, zapravo prof veze nema s mojim banom. I Prof je ljudina za pojedine vaške. Niti me to pogađa, svašta. To bi za Kamenofila kome je ovaj sajt jedini život bila trauma. I to kakva..lol.

  4. Virtualni plidu u grobnici bana rotira kao hidroturbina

    Odozgo cvetaju ljiljani naravno

  5. I taj ovde dolazi jer je u debelom kurcu, i u ko zna kojoj fazi depresije. Kad on drka i skače na sve što neka rendom osoba palamudi ovde onda ne da nije dobro, nego vidi, nema ni nade da mu bude bolje. Klatikurc na tastaturi. Muva jebena. Pu!

  6. Kako bi prošlo ovo arlaukanje na anars forumu?

  7. Cveta pička. Smrdi na ribe i prevreo sir. Ne pritiskajte dugmad uređaju kojim ne znate da rukujete.

  8. Ja uopšte ne arlaučem, smejem se vidi ... buhahahhahha kad bi bar neko iz zapove grupe potvrdio ko sam zapravo ...i koliko bi vam bilo krivo da me znate. Ali jebi ga. To su vaše slobodne forme. Tako da klaćemo se, nema problema. ☺️

  9. Umrete ovde kad me nema. Pustinja jebena.
    Dođem, napravim haos i ostanete da kličete kako treba da budem uklonjena, pa mamu vam jebem bolesnu ☺️

  10. Tako je. Žao mi je što si cinično kladivo. Ajd od mene dalje.

  11. Eh Pliduu, koji smo bromance imali ja i ti...

  12. Dušmani nas rastaviše

  13. sada ima romance sa 72 device, rahmet mu duši.

  14. ustvari to nije halal, može samo sa četiri.

  15. Brt zamisli četri žene.

    S jednom ne moš na kraj izaći.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.