Čet

  1. malopre ustao, dopunska doza pavkanja bila.

  2. Koristim zadnje letnje dane, još uvek je ugodnih 19

  3. šta, na jesen puni dvadeset?

  4. Eh, još malo pa će svuda zamirisati pampkin spajs late, je ću naheriti šeretski fedoru i nageti ekran svog mekbuka da se vidi da baja milione vrti dok mulja kašičicu ustima. Neki dobar kroasan se podrazumeva.

    Serem.

  5. u realnom slučaju može zamirisati hlor iz česmovače, prebaciti kosu sleva nadesno da se pokrije nedostatak iste, nageti CRT monitor da se vidi da baja stotine vrti dok mulja čačkalicu ustima. solidna kora od leba se i ne podrazumeva.

  6. mesni narezak je uspeo da izjednači svoju spoljašnju nakaznost sa unutrašnjom.
    to mu omogućava da se stidi sebe dok glumi površnost.

  7. Muljanje čačkalice jedna od najpaorskijih navika daleko

  8. Kamel kraci
    I duzi sa mleko
    Kasicka se glodje
    Gledam da l ce prodje neko

  9. gdije mogu da gledam impractical jokers onlajn

  10. Valjda YT, al uglavnom smaraju, bolje da savataš best of neki ili hajlajtse

  11. Ne mogu da spavam. A vi?

  12. DE SI BOGINJO NOCI PONEDELJAK JE NAS DAN

  13. Ubise me ledja ne spavam ni ja

  14. Hvala galantni na lijepim rijecima

    Edit. Sto si mi reko “fin si decko” ali na onoj temi tamo greška jbg

  15. Hahhahahahhaha Caro obožavam te stvarno, a i ostale... elem noć je moj teren svakako, ali volela bih da ponekad i odspavam kvalitetno.

  16. Plidu čujem da me varaš, nema više "cmok" ...
    pih kakva tragedija, gora nego kabrio-ošo

  17. Galantni ne znam koji deo leđa te boli ali lezi na ravnu podlogu, pod ili neke daske ... par puta dnevno.
    Ili uzmi tensiku lopticu, isključivo tensiku koja je čvrsta i ne ugiba se, stavi je na zid i nasloni se leđima na nju i masiraj se tako o zid na mestu koje te boli ili je ukočeno...

    Pospali ste svi, a nema ništa ☺️

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.