Čet

  1. Eee nekad se lurkovalo godinama danas samo utorkom

    https://imgflip.com/i/7yxcu7

  2. Aaaaa! Evo četa. :⁠-⁠D A ja tražim i tražim.
    Samo nešto ovde sporo ide. :⁠-⁠D Kajzenu, popravi ovo, baguje ti čet. :⁠-⁠D :⁠-⁠P

  3. Okrenite bes vašeg čvabala prema Pliduou, autore Šmo. On je imao solidan komentar na vas noćaske, rekao je da jede kao trećina Šmoklje.

    tužibaba noises

  4. eh da je cela trećina bar

    taj twink i ti zajedno ne unesete kalorija za ceo dan kolko ja za jednu užinicu
    i to je lepo
    variety is the spice of life

  5. Poznanik jedan ide kroz koji mesec na smanjenje želuca, javiću ti dojmove ako preživi.

  6. Dobro jutro,dečice!Pavkate li?

  7. Aha, Gedža se odao konačno. Samo i dalje s preciznošću ne znamo ko je...

  8. Ma ko zna ko je Gedža...

  9. Zafrlavam se samo,mala šala.Kako ja mogu biti Predrag Ejdus kad je on na Božjem milosrđu.Ja sam običan Bosanac.

  10. Zelen Lukac
    Ma ko zna ko je Gedža...

    Стратимир?

  11. koga uopšte boli kurac

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.