Čet

  1. dupljaci na saitu bilajk

    https://media.tenor.com/uOSdv7Xw-coAAAAC/toilet-hot-dogs.gif

    jbt koliko vuk ima jos aktivnih duplih

  2. Mrzi me da trazim i da se samocitiram opet, al tacno sam rekao i za MravljiBataci profil da je neko ko juga nije vidio ni na slici, vec opet Vuk ili tako neki daun koji nema pojma da troluje, i evo stvarno jeste Vuk

  3. šteta, dobar nik mravlji bataci

  4. još samo lihvara da ispuca pa loza vukova i slične gospode staje na makar dve sedmice.

  5. I mr snime sta ti dobijas time, gde je tu licna satisfakcija nek objasni neko

  6. Dupljak je zapravo grupnjak u kojem keva od mesnog prima duplo lolololol

  7. Ne ozbiljno sam pitao, gde je tu licna satisfakcija, čemu tolika histerija na neki glupavi dupli nalog za kog je očigledno da to radi iz čiste dosade i debilštine.

    Bukv vas 3-4 se trigeruje na to i hranite ih da i dalje postoje i vraćaju se, drugacije im ne bi bilo zanimljivo.

    bukv isti nivo debilizma vi koji se trigerujete i ova 2-3 lika koja konstantno rade jednu istu stvar, i kako stvari stoje mogu da rade to beskonacno puta jbg.

  8. da bih tebe gledao kako se prenemažeš, kmečiš, kenjaš i braniš duplake i/ili daune. živim za to, ja imam apsolutnu potrebu za tim. draže mi nego leba se najesti. kakva jebena budala.

  9. znaci ne umes da objasnis sta te to tacno trigeruje kod ljutih dupljaka. Koliko sam primetio vecinu sajta boli dupe za ovu pojavu. Bukv im dajete gorivo samo ne kapirate to jbg

  10. ja jednu rečenicu o duplacima, on paragraf i po i nastavlja. kakav sam ja genije.

  11. Nije spor dan nego zaspali međedi, ponedjeljak navečer to sve sažvakano psihički, sanjaju petak veče

  12. Preko dana se vode diskusije na vuki

  13. Brate zapravo uopste nisam siguran sta si mislio s ovim spor dan mozda mislis na vas dan estonski a ja kontam da mislis na sajt da se nista ne desava u ovim poslepodnevnim satima

  14. Na sajt, na sajt

    Pusto, tuga, nema opnokrilaca

  15. Skoro sve sto je zlo i naopako oteraste, nema koga covek napusiti posteno

  16. Celt otero Bergasa i sve u kurac otišlo

    Bergas = Harambe

  17. Ne bih sad da zvučim kao Cara ali sajt se definitivno ogriješio o Bergasa

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.