Čet

  1. Pa i nije baš. Iako je bio prilično rečit i povremeno zabavan, ipak je Bergas redak komad govnarčine.

  2. kakva li je to osoba taj bergas, hvala milom bogu nije vise sa nama kako su dobri dani na sajtu sada, ne smem ni da zamislim kakav je to covek u rl. Sig sig neka govnarcina

  3. https://cdn.discordapp.com/attachments/729859180101369889/1171049338860994590/image.png?ex=655b43af&is=6548ceaf&hm=9f3c02eec2756946ce0af25013cdddb5a2f41b87dcf647f0f5c32c801339da05

    inače, plidu, nisi ti razmenio dovoljno reči sa čika bergasom. kada sam tek krenuo da pišem po forumu, jedna od najranijih tema konverzacije u kojima sam učestvovao bila je napušavanje bergasa. on krenuo da mi psuje mater, ti mu rekao da će on morati sresti još mnogo neispušenih kurčeva u svojoj karijeri, pa je ako se dobro sećam digo nos i otišao na neko vreme. ali kada jedan kelt koji glumi gospodina čoveka oseti da se neko treba dobro iznapušavati, možda to stvarno i treba. a sada ga kao nešto braniš... e druže moj. ne valja ti to.

  4. Forum…

    Sada kao saturn ždere svoju decu, ganjaju se neki dupljaci, triplaci, ni podrig ih ne isprati već je novi ražanj spremljen. Na kraju će ostati samo jedan originalan nalog sam samcat ovde i prof da mu zadaje teme za definisanje na svakih sedam meseci

  5. koji originalni nalog?

  6. Posedujem dve papirne zvezde iz ikee, mislim da ću uzeti još koju

  7. Kupi dva papirna partizana, cigane

  8. Na kraju će ostati samo jedan originalan nalog sam samcat ovde i prof da mu zadaje teme za definisanje na svakih sedam meseci

    U, u, u, je l' mogu ja? Je l' mogu ja?

  9. da li to stvarno želiš?

  10. pao drug kameni, neka mu je laka zemlja.

  11. zamisli lupiš jednom kamenom bananu na dan umesto da podeliš svakom srbijancu (uključujući sebi) po jedan dan banane (pošto je svakako dvanaestero ljudi na forumu), pa da vidimo kako forum postaje kulturniji.

  12. Kulturniji za koga, za međede?

    ofucana zadrigla itd itd

  13. za švajcarce i novozelanđane.

  14. Sta ce Cara, banovali mu sve spamere, niko vise ne obraca paznju na njegovo kmecanje i kontriranje, desprt tajmz kol for desprt mezrs

  15. sada secka salatu, sargarepu stavlja u lonac, azijatske tikvice secka na sitno i misli kako je bergas vnugurda a snime dobar baja batoni, dugacak je ovo dan

  16. mmm osetim toplu juhu, grebe me stomak bas bas. Glavno jelo, nadam se da je neka egzotika. Ipak kuvarica danas ima viska vremena pa ce sig sig biti dobar meal :)

  17. Realno cara treba mene da banuje onda nikog ne mogu da spasim ali ne, on oće da spinuje dramicu u pravcu kmečanja i toga hoću li ja braniti nejač i zašto ne

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.