Čet

  1. a šta fali u prodavnici? :)
    inače automation developer nije loša priča, pa se možda prekvalifikujem da sam sebe zamenim na kasi.

  2. samo nemoj razvoziti kobasice kao neki.

  3. Dostavljam kobasice mesnom u usta

  4. da ti pravo kažem, ne volim kobaje nešto posebno. dobro dođe ponekad roštiljska sa tave, ali ne mogu ih stalno jesti.

  5. a ženskom ti roditelju kulen dostavim u cerviks.

  6. Kako bi Kostic sada banovao da je tu cim neko pomene kulenje ili kurac generalno jer oboje voli; tudje kulenje i tudji kurac

  7. a njemu dostavim bosanski sudžuk.

  8. kostica da mi ostavite na miru, te fore sa zajebancijom kulen-kostica sam ja pokrenuo 2010e, mejmuni stop. Snime to bi ti bar trebao da znas manki

    Nema mi profa da banuje snimaru meimuna, uspavao se coek.

  9. tebi dostavim poljsku belu kjelbasu.

  10. te fore sa zajebancijom kulen-kostica sam ja pokrenuo 2010e, mejmuni stop.

    hahahahha ovom coveku je ovaj sajt sve na svetu, kakav bolesnik egomanijacki kikindjanski

    SORI TEBRE TVOJA FORA, SUVERENO POLAZES PRAVO NA NJU

    TERAJ SE U MATERINU RETARDE

  11. Ne krindzgartene, samo dokaz da ste moji sledbenici a toga niste ni svesni meimuni lololo

    procitati kleptokulen i zeljavača defku za anale

  12. nije on kikinde ni na slici video, zrači nekim bednim nišlijskim ili sličnim vajbom, ali zbog nekog razloga tera kurac da je iz kikinde kao što neki lipolistaši teraju da su iz šapca.

  13. Aj ne palamudi snime gluposti ides u bananu cim profara dodje sebi

    *ziljevaca defka

  14. ide ti banana mami u vaginu LOL

  15. Mesni trazis dandaru preko uveta majmune, Nis je bastion kulture i civilizacije za Kikindu usranu

  16. svaki grad ima nivo društva koji je čisti otpad i glumi da je iz kekende valjda.

  17. kmekende moj sledbenice

  18. Prćilovica pored Aleksinca > Carina vukojebina pored Kikinda

  19. Prokleta da je dinastija Kostića

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.