Čet

  1. Eida nie bilo godinu dana svi cutali, sad kad je banoan svi kmece

  2. кмече од среће такојеее

  3. Хахах добар. Једно без другог не може.

  4. ajde ne smarajte caru za mimove decxko ide na kvantitet!

  5. Vodič za virtuelnog imbecila:

    - kaži “let him cook” kad god neko nešto radi na adekvatan ili impresivan način. Ponavljaj besomučno bez obzira na količinu imbecila koji rade isto što i ti;

    - kaži “bullet dodged” kad god neko prodje kroz iglene uši štono kažu. Ponavljaj besomučno bez obzira na količinu imbecila koji rade isto što i ti;

    - obraćaj pažnju na to šta radi imbecilna okolina i postaraj se da ako primetiš još koju imbecilnu sintagmu, po svaku cenu je uvrstiš u vokabular širokog spektra primene. Nikada ne propusti priliku da postupaš identično ostalim imbecilima.

    Jebem li vam majku daunovsku slaboumnu

  6. - obraćaj pažnju na to šta radi imbecilna okolina i postaraj se da ako primetiš još koju imbecilnu sintagmu, po svaku cenu je uvrstiš u vokabular širokog spektra primene. Nikada ne propusti priliku da postupaš identično ostalim imbecilima.

    Vukajlija

  7. Spremam poduži post da vam se najebem stotinu majki majčinih kako to samo Triforce zna i ume, vazelinom se namažite ko ima i može još dok ste vrući

  8. Nemoj mene brt voleo sam te uvek

  9. šta to pričaš o jebanju mami?

  10. Bombay šalji putera da se namažem

  11. Šta mene inhibira, in concreto, u smeru ostvarivanja trojke:
    - da li biste zaista tako rado mešale sokove vaših respektivnih pičaka?

    Popio sam (malo

  12. Kuku, celtovo se jebač

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.