Čet

  1. reko jebac da za sledeci odban snime mora da ide na

    P U S H E N J E
    U
    S
    H
    E
    N
    J
    E

    pa ovaj put neka bude poshteda

  2. https://vukajlija.com/forum/teme/76121-cet?strana=246#post_4197515

    Nikakav mišić da se vidi, osim onog na preponama što uglavnom iskoči kad se rašire noge

  3. Podržavam snimea ovde u načelu, loženje na slabe žene je pošast savremenog ukusa

  4. Mesnom među thai ladyboysima kao meni u dženetu među hurijama

  5. Mesni: whats your name, darling?

    Thai girl: Roberto

    Mesni: You son of a bitch, I’m in.

  6. jebeni tradwife fetišisti

  7. Dok god nije jaca od mene kad se porvemo moze

  8. Nznm koj vam kurac s tim mišićavim ženskama, izgleda polako uzima danak latentna indoktrinacija sa ZAPADA

  9. Ok je neka doza, al zasto se koji kurac "tradwife" navodi kao nesto lose?

    Woke mesni

  10. Nznm koj vam kurac s tim mišićavim ženskama, izgleda polako uzima danak latentna indoktrinacija sa ZAPADA

    koj vama kurac što imate problem s njima?

    Ok je neka doza, al zasto se koji kurac "tradwife" navodi kao nesto lose?

    želeli ili ne, na većini sveta, pa i ovde, se vremena menjaju i sve manje žena želi biti tradwife. meni je okej ako i mužu i ženi odgovara takav aranžman, ali ja evo lično ne vidim šta je tu super sjajno krasno kada imaš suprugu koja živi od tvog novca, da samo radi kućne poslove, rađa i pazi na decu za života. zato mislim da je sirotinjska spika specifično tražiti baš takvu i isključiti ostale leta gospodnjeg 2024.

  11. pa zato što takva neće mnogo da zvoca i da kenja o svojim "pravima", "željama", "karijeri", "seksualnoj neispunjenosti", "malom kurcu" itd itd

  12. pa zato što takva neće mnogo da zvoca i da kenja o svojim "pravima", "željama", "karijeri", "seksualnoj neispunjenosti", "malom kurcu" itd itd

    ask

    H A R I S
    A
    R
    I
    S

    for more pro tips

  13. Mesnog lozi da mu kaze "did you just assume my gender" pri upoznavanju

  14. mrš mamu ti jebem = kme

  15. idi mariši svoje četiri pokrivene supruge u kuhinji, bolesniku bolesni.

    xaxaxaxa

  16. Šta znam brt oduvek sam se više primao na one lepuškaste povučenije da ne kažem seljančice vajfi matirijl al ne u negativnom kontestu seljančica već fazon da nije uobičajeno urbana nafurana ma kakva god takva prepička bila

  17. Doduše da se ogradim, s tim u urbano splavarka fazon i nism bio nešto naročito uspešan lolo