Čet

  1. A sta predstavlja ova kosturska glava, jel to neka nova cetnicka zastava

  2. To je stara, dok smo radili posao sa svabama protiv dobrih komunista

  3. Sta ce vam te kosturske glave, niste gusari

  4. Bolje krst, onako neki fin dezen pored i eto, kosturska glava pff barbarski simbol

  5. Cus ovog kmecofila pacenika zvucis ko da te soros dobro izjebo

    https://youtu.be/R8ki1LvO8Xs?si=ui2kH0k2HS1uImqW

  6. pa vidiš krst iza kostura plidu

  7. Možda je mislio da je vetrenjača?

  8. Pokret za obnovljivu energiju

  9. Oj Alija, Alija, ljiljanima babo, i tebi će leđa okrenuti švabo

  10. https://www.ef.edu/epi/regions/europe/serbia/

    gledajte koje su sve regije srbije zapadnjaci nabrojali ovde, i ona tri grada, posebnu pažnju obratiti na treći. a lepote. muzika za moje oči.

  11. do jaja prishtina je deo srbije na nekom opskurnom sajtu

    kosovo je vraćeno jebi se evropo

  12. ovo ok nije kosovo nezavisno

  13. Kosmo, ne znam kako da započnem, a imam osećaj da nije u redu da odmah predjem na stvar. Znaš, muškarci se plaše lepih žena, a i žena na položaju. Ti ovde važiš za oboje. Ja sam skroman mladić, eto, ovaj sajt mi služi za zabavu. Nikad nisam nikoga upoznao preko ovog sajta, a još manje muvao neke vukajlijašice. Sada svakako, u ozbiljnoj sam vezi, na pragu zajedničkog života, a onda veridbe, svadbe, deteta. Ona je ta. Znao sam to još na prvom sastanku. Ja sam takav, znaš, kad kupujem patike, ugledam one kakve sam zamislio i kažem to je to, dajte mi br. 43 i kupujem. Tako i za žene. Mada, nebitno je sve to sada, ovo ti pričam da ne shvatiš ono što tražim kao neki vid flerta ili pokušaja nečega. Zapravo samo sam hteo da vidim kako izgledaš, da saznam nešto o tebi. Ako je potrebno, mogu ti poslati moju sliku, čisto da znaš kome si poslala. Eto. Ako se pitaš zašto, pa eto, stalno se provlačilo ovde da si prelepa pa sam samo hteo i ja da vidim to

  14. cek to ona sto stalno jebavala snimea

  15. Maestro, ako me pamcenje sluzi.

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.