Čet

  1. Ма не ниси разумео узео сам те само као најфлагрантнији пример пошто си већ поменуо такву ситуацију

  2. Ма не ниси разумео

    Galantni, Vuzi ti poručuje da si glup. Trpećeš to?

  3. Ц ДА КАМЕНОФИЛЕ

  4. ne znam jesam li ikad bio na smornijoj svadbi, prvi put u životu sedim na svadbi jbt

  5. popij nesto i kreni smaras nekog svojom pricom bice ti ok

  6. Свадбе огроман ентузијазам баце паре и разведу се за 7 година

  7. то су отп данашње свадбе био сам на пар свадби јебем ти цео дан се дркам по врућинама изгубим један цео дан за глупост да би се ретарди развели

  8. I pukneš 100€ u koverti

  9. zar nije tarifa pedes jura kad ides anonimusima

  10. Ne idem anonimusima boli me kurac za njih

  11. Ssmo bliža familija i bliži prijatelji i jbg, komšije. Moraš da ispoštuješ komšu, on ti najbliži u nevolji obično

  12. ако си родбина једно 500 ојра породично мин

  13. brate kako mos ne odes u svadbu ispalis a neko te zove

  14. па грува нам курац баш нешто хахахахахахахахах
    има Х разлога можда не можеш због посла можда не можеш због кеша

  15. е можеш због кеша

    hahah ok nemas 50 jura sve verujem lol evo juce te zvao na ivent

  16. a real i to zbog kesa nije opravdanje, kaes fazon nema para jbg dacu ti kad budem imao nema sanse se naljuti osim ako je neki retard u pitanju

  17. само сам породично ишао на свадбе неке је л реално да ортацима нпр ставиш 50 јура у коверту то ми нешто мало

  18. to sve relativno, ako si mladji ides solo sad ko henzo boli te kurac i 50 jura je solid (nema sanse pojedes popijes te pare)

    kolko je stolica 20-30jura

  19. Mogu tebra vrlo lako, primer skorašnji - ženina ortakinja s fakulteta se udaje, nisu se videle pešes godina fazon samo ono fb čestitanje rođendana i kao aj se vidimo uskoro njih dve i tako već te pešes godine a ova se udaje u jebenom čačku lol, il užice, nebitno i sad ja kao treba putujem 100km+ kolima u jednom pravcu samo da izblejim negde kod nekog kog u životu nisam video potrošim 50€ za gorivo i da se ''bruknem'' s 50€ u koverti, ma zajebi.
    A 100€ mi ne pada na pamet da dajem tako tim anonimusima

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.