Čet

  1. hahah skrolujem danas ig straja donosi do 500jura anonimusima i snima reel no kmecanje

  2. Pa konstatovali smo da je autističan.

  3. autistican al SA PARETINAMA

  4. obj ovo oko razvoda jebem ih uvek nosis zbog jedne osobe, one sa cije si strane. i kace raspadnu onu drugu stranu kao da nisi ni poznavao ili ostanes korektan to e bar poznato

  5. msm nisi se tu zaebo nesto sto si im dao pare, ko da ce te ta strana koju si ispostovao ce te nesto sjebe u prespektivi ako gledamo onu ciganjsku shemu de svaka para mora da se vrati ne znam gde je problena

  6. Al ovo što je u mojoj bližoj okolini. Kao da se zene/udaju jer tako treba. A realno pritisak za to bio nekad mnogo veći od okoline.

    I kao po šablonu, dobiju dete, razvedu se. A ne ono što bilo pravilo, neko vara, nadje nekog pa haos.

    Jok bre, razmnožili se, ne mogu da se podnesu, razvod bato.

  7. Šta je najgore, 25-30.

  8. da u picku ti "mladi" su sad najdebilniji, zapravo i ja imam sl primer, bukv dete 2god ne mogu se podnesu raspali se

    ono fazon moja prava i ostala govna ti si idijot

  9. sad je ovo vec tema za jovora da se pokrene nesto, fazon zasto mladi bracni parovi tako lako razjebavaju brakove, da li bi bilo za nas odavde bolje kad bi usli u jevropu i dal bi natalitet porastao a brakovi trajali duze zbog sveukupne sigurnosti i poverenja u sistem

  10. Raspadaju se brakovi zato sto mladi imaju sve prije ulaska u brak a ulaskom u brak nakače sebi okove jer im je to tako društvo nametnulo. Brak bez djece je veza i tu razvod nije strašan ali kad već praviš djecu onda razmislite malo jeste li spremni za sve sto to dijete donosi sa sobom ako ste preslabe glavice nemoj da još na sve to svojoj djeci pravite probleme, sta da vam kazem

  11. Nemam pojma al ta mala djeca su glavni razlog razvoda, nije svaki muskarac za oca, pocnu da skitaju da se ponašaju ko pickice i balavci, ostave zenu samu da se bakce oko djeteta i naravno da ce ona zatraziti razvod.

  12. bgm i žene isto, sad imaš više klinaca koje odgajaju baba i deda nego išta zato što majkama nedostaje kurvanje po gradu jbg ovo što je cara rekao, gledam ih svaki dan a imam takve primere i u familiji nažalost

  13. Al sto pliduu odma optuzio zle muskarce razvratnike koji ne postuju zene stoka bezboznicka

  14. Haha pa i treba, zena ga nosi i jos posle da ga ona odgaja samo jel, kad mi kaze “muskarac brine o domaćinstvu” brinu o kurcu, danas ovi retardi ne znaju sijalicu promjeniti, jebo ti tu brigu o domacinstvu odes radis na poslu u kancelariji pa nisi na njivi jebo te otac

    Ne znam caro, ja sam zato da muskarac treba znati sve oko dijeteta il nemoj da ga pravis uopste

  15. Pa sta sad hoces da kazes da su m i z equal u tom odnosu prema detetu?

    Vec vidim plidua kako planira nabavi vestacku sisu za dojenje ko de niro u onom filmu sto nosio

  16. Sve sto mozes i ti da uradis oko djeteta, zasto ne bi uradio

    Najjaci su mi pronatalisti, jedaci govana kao treba praviti djecu i onda kad se rode gledaju da bjeze od obaveza.

  17. Ma de bre tu do prve druge godine nemas ti tu sta puno, mozes malo nosas, nahranis igras se i to glupiras se

    Al ovo drugo hranjenje dojenje uspavanke budjenje po noci to je za majke bukv, ili bas ako navatas neku droplju jbg pa ti nema druge pa moras sam neces gledas decu kako pate

  18. Sta jbt dete kace rodi gleda na majku kao hranu i igracku sig god dve, otac bukv uljez u toj prici

  19. Otac tu vise korektivni faktor, da ispegla sve bude ok isprati situaciju, odradi nabavke, ne dozvoli zeni da vacinise decu i da je odvoji od tih glupih prica generalno a ne da glumi majku detetu

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.