Čet

  1. Znaci otac useless, sta se zene peglaju bolje na vjestacku oplodnju i sama da zivi sta ce joj muz

  2. Pa to su dve uloge bukv, imaju delovi de se preklapaju al jedno ne moze zameni drugo u vecoj meri.

    Zeni je najvece zivotno dostignuce da bude majka, treba uziva u tome a ne da je odvracas. Konstruktivna pomoc ok al to ovo sto ti pricam.

  3. Najvece dostignuce da bude majka, treba da uziva.. haha sta prica ovaj covjek, jako dostignuce prat guzicu spavati po tri sata, buditi se svako malo da ga hranis, ali treba da uziva treba da bude zahvalna sto sam je napumpo.. jbt gdje vi zivite

  4. Au pliduu jbt usao si lagano u papuce bez da ti iko trazio

    Brate ako tako mislis da majke gledaju na te obaveze oko dece vrv si magnet da zavrsis sa nekom razmazenom dropljicom koja ce kostanu srz da ti srba

  5. Ma vala ga necu pravit da mi ga žena i njeni odgajaju a ja da skitam, pusti ti to

  6. Ma normala nisam to ni reko, tek ako se njeni umesaju ugasio si, a to krene fazon jao doci ce moja mama da pricuva ja za vknd izlazim sa drugaricama

  7. Onda ti gledas neki glup film sa tastom ili begas od kuce ako si normalan tako to ide

  8. Нема јовора данима подноси извештаје ДБу о понашњу и и размишљању вукајлијаша

  9. Ma ajde oco u neko komunjarsko letovaliste za 150jura sig 15 dana

  10. Отишо у бугојно да се поклони титовом лику и делу

  11. To su ta free letovanja na kraju seyone

  12. Provalio ssm da su 7-8 dana sasvim dovoljno da se provedu na moru, već posle postaje smaranje ako si 30+ i ako te ne interesuju žurke i slično, osim ako si solo onds jbg muvaš ženske do poslednje večeri

  13. Ese smorio svaki dan sve isto

  14. Pazi, onih par dana neplaniranih u ulcinjy tip top

    A u grčkoj 7 dana bili, već petog sam bio potpuno ravnodušan, možds zato što bio s ženom pa malo neki smor mi bio lol i stvarno sam hteo što pre da se vratim kući i odmorim pred vikend jer već prekosutra krećem na poso.
    Više sam umoran nego pred jebeni odmor takav trip imam.
    Doduše, će rebnem drugi deo odmora tamo okt-nov neki i biće to ok, samo da izdržim još dva meseca

  15. More generalno precjenjeno ali to svakako nije razlog za ne otići par dana ali uzimati neke aranžmane buržujske, ne isplati se

  16. Највише би ме на мору сморило а нисам био годинама, купање плажа то би издржо 2 3 сата у врх главе пио педерске коктеле са сламеним шеширом и увече ишао да сликам залазак и излазак сунца да шетам и тако то

  17. Imo klienta za gliste nekog ovog leta svaki mejl e pozdrav sa visa hvara broda imam goste e e sad sam ovde sad sam ovde

    To bukv lecenje kompleksa da ostatak dine imas materijala jedes govna gde si se cvario

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.