Čet

  1. Prodaj mi jedno čvrsto uže

  2. Oćeš kraće ili malo the uže

  3. pa svakako niko ne počinje rečenicu sa druže ako ima nešto dobro da vam kaže, to je zapravo interesantno, obično sam čuo to u konstelaciji druže ne možeš-smeš-trebaš ovo ili ono, druže nije ti to dobro

    u principu obraćanje za ljude koji čine loše ili bivaju lošim do te mere da ne dolazi u obzir bilo kakvo bratimljenje

  4. Majstori peglaju taj druye narativ najcesce

  5. Hej druze, ti za drugim stolom
    nisi ni ti druze sam sa svojim bolom
    dodji, sjedi, sada ti kod mene
    da ti kazem druze kakve su zene

  6. neko je prevaren/ostavljen vidim ;(

  7. Zato se i Jugoslavija raspala, zamisli skoro 50 godina slusas "druze" na svakom cosku, nije ni cudo sto smo se poubijali medjusobno na kraju

  8. Druže, imaš li cigaretu?

  9. ko je taj least homosexual man in norway sa tvog avatara kameni

  10. Posinak princa Haakona. Dingospow weliki, kao što se i vidi po slici

  11. Takoe druye i avatare objasnjavaj sve mora se kobjasni

  12. Nije posinak nego pastorče. Preciznije - kopile norveške princeze Mete-Merit koje je donela u miraz budućem norveškom kralju.

  13. lolol nije cudo sto pravi sranja

  14. vrati estonskog generala sa konstipacijom, onog čija je kosa skliznula na desnu stranu.

  15. Moja lojalnost je sada ka norveškom dvoru. Estonija skrndelj baba.

  16. sve se može kad se ima hrvacki pasoš.

  17. može li meni katolička crkva srediti jedan takav ako ih adekvatno potplatim?

  18. Sve zavisi gde se rodiš, dragi autore. Recimo za one rođene na jugu šumske, život nije niti će da bude švedski stol, nego parče bucko pice.

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.