Čet

  1. Jebem ja taj koncept cekas te neke dve tri nedelje da odes negde potrosis 2-3-4-5 k jura da bi bio srecan

    Ovo sto skeletore kae ofc mu bilo u cg do jaja upalo neplanirano da je oco tamo planski i pio peja pivo bas bi se falio cutao bi lol

  2. ма који 3 4 5к ојра то не могу за 3 године зарадити

  3. Vrv bi se bolje proveo za soma obj

  4. https://www.facebook.com/share/r/UTqKg2p3kURpd55n/?mibextid=YA1HMP

    Ko je ova milfulja, ništa naročito iskr al za istresti jaja za 5minuta ima taj vajb kurčeve lomilice

    A ovaj se udebljao ko da pojeo i ženu i snaju

  5. Brat šmo

    Jebem je u prezime baš

  6. haha brate cak i ja znam za iglendzu i njene noge savrsene

  7. Iglendza i ona Stamenic Savic tako nesto sto vodi na prvoj haha to kad udjes u komentare na instagramu, osjetis miris testosterona u zraku koliko se drkadzija tu skupi

  8. a ovo zna pliduu NEMA PROBLENA

  9. Ovu savicku znam s prve jer je to jedan od otkljucanih srpskih kanala koje pored n1 pratim kad je neko sranje u srbiji, ona vodi i uvijek bude tiptop, u sto dobre noge u pm ko je ova i nadjem je

    A iglendzu sam vidio na nekom klipu gdje je vodila emisiju i bio onaj iz 2cellos, neki blam isjecak bio jer je taj lik hodajuci blam i tu sam zapazio da je prepicka

  10. Pliduu daj neke vase prepicke voditeljke slab sam poznavatelj a voleo bih da vidim

  11. haha daj neko sranje ubosni da se prepicaka nagledam lol

  12. Galantni kakve volish h

  13. šta vi mislite o likovima kojima je svaka druga riječ "druže", ja ih ne volim

  14. Toma zdravković vajb, žele da ih se pamti kao boeme i kafanske ljude koji zadnji dinar daju cigančici sa ružama. Treba tući takve ljude, sem ako bašbaš od detinjstva koriste to, iako još nijednog takvog nisam upoznao.

  15. Bolje druže nego drugarice.

  16. Hej the ruže što prodaješ ruže

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.