Prijava

Ma ima nas svakakvih a uostalom zašto bi ikog bilo briga ko je kakav i zašto bi se osećao suvišno na nekom rendom polu-ugašenom sajtu, svi smo ovde iz nekih svojih retardiranih i egocentričnih razloga.

Ja sam siromašniji nego što bih trebao da budem ako ti je za utehu kad pričamo o materijalnom.

Loše gledaš na stvari, ovo je izduvni ventil, sprdnja
Jedan Paninari ima para kao blata pa je vazda dolazio ovde da mu Dilan kaže da jebe koze
Ti sve shvataš zdravo za gotovo i lično, preloše je po tebe

Hvala za ovo, baš ste drugari.
Znam da je loše, ali stvarno dete u meni nije odraslo na pravi način. Nego naglo i kako nije trebalo, i imam te tripove raznih vrsta ... Hvala stvarno. Ovo je bilo iskreno i drugarski. Ipak ste svi dobričine, samo eto, ovo je luft, u pravu si Boh. A i Šmoki je baš lepo rekao.

Skoro svako je preuzeo neku licnost da fura ovde sto se neretko razlikuje bas dosta od rl i kad pise nekad pise sto bi taj neki lik hteo da kaze
Ja sam npr seljak pa seljak i Bomb je grobar pa grobar al ono kapiras

Neko je usporedoo dolazak na ovaj sajt sa stavljanjem noga u lavor nakon posla. To je nešto najbliže istini.

Jedan Paninari ima para kao blata pa je vazda dolazio ovde da mu Dilan kaže da jebe koze

Istina. Bio. Posvjedočio više puta.

Šmo takođe mudro zbori.

Neko je usporedoo dolazak na ovaj sajt sa stavljanjem noga u lavor nakon posla. To je nešto najbliže istini.

To su radili redovno moji baba i deda. :D Znači kao naslednici novije generacije - ovo je moj lavor.

Mnogo nešto silan taj Dog Dilan. :)

Lečeni alkos i zavisnik od seksova. Jako dobar strip.

Strip da, nego autore prozivaju, poznata su mi obojica od ranije, pa se našalih. Meni obojica dragi, a što se klali oni bi znali. :)

Ma nisu se klali, to je njima bilo ko dobar dan, tako se pozdravljali.

Pa šalim se, vrlo verovatno da Pani ima sklonosti ka seksu sa životinjama. ☺️

Kao u filmu Noć na Zemlji. Samo što su tamo u pitanju ovce i tikve.

Možda je tajna materijalnog bogactva upravo u zoofiliji, koćegaznati?

Ja nisam siromašan. Uzimam 60€ ovde, plus imam još neki posao sa strane. Znači, mogu da priuštim sebi letovanje (7 dana) u CG. Ali ne idem jer štedim za skuter.

previše zauzeti drobljenjem o onoj stvari gde dvadeset igrača ganja loptu sat i po.

18. decembra ce da zamre u totalitetu